Skocz do zawartości

Jaka grafika do tego zestawu- Budżet ok. 800zł


Recommended Posts

Witam, jakiś czas temu pisałem o kupnie karty graficznej do komputera ale zdecydowałem się jednak kupić procesor, płytę główną oraz ram, teraz chciałbym zakupić jakąś grafikę, myślałem o GTX 660 TI, ale od czego jest forum :)

Prosiłbym o propozycje

 

mój sprzęt

 Intel Core i5-3350P http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=51058

 Gigabyte GA-Z68AP-D3   http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=41318

 Crucial Crucial 4GB 1333MHz CL9 Ballistix

 Zasilacz to Modecom Volcano 1000W (?!)

 

Jak już wspomniałem mój budżet to ok 800zł. Myślałem o kupnie grafiki GTX 660TI

 

 

z Góry dziękuje za pomoc :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Według mnie ASUS jest solidnie wykonany, zawsze to była jakość

 

Przy takim zestawie 8gb ramu jak najbardziej mile widziane, warto sie w tyle zaopatrzyc naprawdę ;] 

 

1000W to przesada ;] wystarczy połowa

 

Płyta na Z68 ;] bardzo dobrze a procek więcej da niż 3,3  ;]   pozdro

Edytowane przez malboro511
Brak argumentacji.
Link to post
Share on other sites

Jak piszesz ze możesz dołożyć do 150 zł to zdecydowanie GeForce GTX 760 : http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-760-oc-2gb-ddr5-256-bit-hdmi-dp-dvi-box-rev-2-0-gv-n760oc-2gd-546589/ . Będziesz na pewno zadowolony. A i jeszcze 2 gry za free.

Edytowane przez daryzda
Link to post
Share on other sites

a czym to wszystko się różni? Dla mnie to jest wszystko GTX 760 :D

Jeśli wszystko dla Ciebie to jedno to po co zakładasz temat ? możesz kupić jakąkolwiek , byleby była, jeśli masz pytanie dotyczące którejś karty to wyartykułuj konkretne pytanie i zapewne otrzymasz na nie odpowiedź.Możesz również zapytać wujka google , w necie jest mnóstwo testów które możesz wykorzystać w swoich poszukiwaniach.

 

Podałeś w swoim poście dwa modele kart, które na pierwszy rzut oka nie różnią się niczym. Autor słusznie zadał Ci pytanie, a Ty zamiast na nie odpowiedzieć, naskoczyłeś na niego bez powodu. Nowaj

 

Do autora : Droższy model posiada podwójny BIOS.

 

Ok rozumiem , mógł jednak konkretnie zaznaczyć do kogo kieruje pytanie poprzez zaznaczenie cytatu.W opisie karty pisze że posiada dual bios "EVGA GeForce GTX 760 SC ACX Dual Bios".Tak czy inaczej jeśli uraziłem autora tematu to przepraszam nie taki miałem zamiar.

Edytowane przez Marcin.mag
Trochę kultury ;)
Link to post
Share on other sites

 

 

Znalazłem też jakiś temat że jak się aktywuje to (w Radeonie jakimś) traci się gwarancję.. Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?

 

Pierwsze słyszę. Albo coś pomyliłeś, albo ktoś gada straaaaszne głupoty. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...