Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema,

 

Od jakiegoś już czasu mam ochotę zainstalować Windows'a 8 żeby go wypróbować. Nie chcę odinstalować Windows'a 7 bo jeśli 8 mi się nie spodoba to zostanę przy 7. Więc jeśli zainstaluje Windows'a 8 na nowej partycji (czyli będę mieć 2 systemy) i jeżeli nowy Windows mi się nie spodoba i usunę partycje, nie będzie żadnego problemu z uruchomieniem 7'ki  :menda:

 

Mam też drugie pytanie : jak z kompatybilnością programów i sterowników w 8 bo słyszałem dużo różnych zdań na ten temat ? Osobiście używam dużo "starych" aplikacji do tworzenia muzyki jak Ivory, i inne pluginy, czy jeśli chodzą na 7 nie będzie żadnych problemów żeby chodziły na 8  :?:

 

Dzięki z góry  ;)

Link to post
Share on other sites

Zainstaluj Win 8 na osobnym dysku, NIE PARTYCJI! W przeciwnym razie, 8 doda się do bootloadera 7 i usunięcie 8 może spowodować, że oba się nie uruchomią. Kiedy bedzie na innym dysku, będziesz przełączał poprzez menu wyboru bootowania, bodajże F12.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wy i te wasze pomysły. Weź postaw Wirtualną maszyne pod Windows 7 i właśnie na tej wirtualnej maszynie postaw Windows 8.

W wirtualnej maszynie przydzielasz tej maszynie ilość pamięci RAM, pamięci karty graficznej oraz miejsce na dysku.

Do testowania systemu i jego np. pierwszej instalacji idealna aplikacja.

 

Jest to o tyle dobre że jak Ci się system nie spodoba to usuwasz go z maszyny i usuwasz sam program.

Polecam Virtual Box, darmowy i obsługuje wiele systemów. Sam stawiałem na nim Win 8, XP i Mac OS X. Mac nie ruszył z powodu braku kompatybilności sprzętu. Wpisz w google, pobierz i zainstaluj.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...