Skocz do zawartości

Ocena zestawu tesoro - czy warto


Recommended Posts

Witam,

 

Mam pytadnie odnośnie zestawu TESORO - Klawiatura, myszka, podkładka - w cenie 750 zł.

Zestaw wydaje się być atrakcyjny jeśli spojrzymy na samą cenę klawiatury - która kosztuje tyle ile cały zestaw. Pytanie tylko czy warto bawić się w tak drogi sprzęt?

 

tutaj link: http://www.tesorotec.pl/produkty/art,Super-zestaw-dla-gracza,rid,86.html

 

Ogólnie interesuje mnie klawiatura mechaniczna, z podświetleniem, nie potrzebuję zbędnych przycisków ani bajerów. Bardzo podobają mi się klawiatury Tesoro, jednak swoje kosztują. O ile klawiatura jest jedną lepszych, to jak wygląda sprawa z myszkami? Jak się ma ta Gungnir i Shrike?

 

I jeśli nie ten zestaw, to co np polecicie?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Szczerze Ci powiem, że klawiatura jest mega fajna i robi wrażenie. (na naszej stronie masz rece jak coś ;)). Myszka Shrike jest całkiem niezła jak masz dużą rękę, sensor jest b.dobry, jakość poprawna, nawet jak nie masz dużej ręki to imo ciągle wygodniejsza niż gungnir, do tego ich podkładki są rewelacyjne - większość optyków w pełni działa tylko na nich. Na pewno te 7 stówek to mało nie jest, ale dostaniesz na prawdę solidny i praktyczny sprzęt. Tylko pamietaj, że musisz dobrać odpowiednie przełączniki pod swoje wymagania.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

użytkujemy shrika od ok. poł roku i ciągle działa bez problemu, ale jak pierwszy raz ją zobaczysz to materiały wydają się takie średniawe, po prostu nie zachwycają i nie drażnią - po prostu poprawna ;). Z wyglądy nie przyciąga uwagi, obudowa powiedziałbym, że jest to najzwyklejszy plastik ;p ale bebechy ma dobre, A9500 z reguły jest takie ostre a w shriku da się odczuć taką miękkość zbliżoną do optyką ;).

A blacki są najtwardsze, ale ma to dużo plusów, jak jesteś powiedzmy normalnych rozmiarów, pojedzoną osobą :P to bedą bardzo przyjemne :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam duże i raczej ciężkie dłonie, dlatego interesują mnie blacki.

Obecnie mam mysz A4tech X7 Xtra Fire więc różnica będzie na pewno duża względem takiego Shrika. A jak te myszki się mają z wielkością? :)

 

Ogólnie, w cenie tego zestawu można dorwać coś równie dobrego bądź lepszego? I jak się ma ta mysz względem innych w cenie ~200zl?

Aha no i mam jeszcze jedno pytanie, myszka Shrike ma na tym głównym lewym przycisku dodatkowe dwa z lewej strony (naicskane palcem wskazującym), no i teraz czy one nie przeszkadzają w żaden sposób? Jak patrze na swoje ułożenie dłoni to palec mam raczej na krawędzi, a w Shirku w tym miejscu były by te przyciski.

 

Wiesz może czy da się gdzieś ten sprzęt obejrzeć w okolicach warszawy?

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, dzisiaj byłem w megastorze na towarowej,

 

Mają Colady na blackach i brownach. Bogus ja też mam ciężkie łapska ale blacki to dla mnie za dużo.

Popisz ze 4-5 zdań na Coladzie z blackami i zobacz, mi się męczą łapy na mojej obecnej a niby dużo nie piszę.

 

Sam rozważam zakup Colady(zomg jak ta klawiatura dobrze wygląda i ile waży!) na brownach, ew Durandala Ultimate

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Może w weekend skocze do tego Megastore i sprawdzę. :D


Byłem dziś w Megastore, i... myślałem, że Blacki bardziej mnie zaskoczą swoją 'twardością', jednak dla mnie są dosyć lekkie.. Więc albo mam ciężkie dłonie albo nie wiem, ale decyduje się na blacki na 100%.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...