Skocz do zawartości

Myszka Fingertip 250zł + podkladka 40zł + Klawiatura 250zł


Recommended Posts

o co chodzi z tym red,blue itd. a myszke ktos poleci bo moja kupilem w promocji w jakims sklepie zeby cos miec :P i ta klawiatura jak patrze na kilka stron kosztuje 280-315 zl :P a chce latwa przesylke albo odbior w Lesznie/Gostyniu (Wielkopolska)

Edytowane przez GameOrDead
Link to post
Share on other sites

MX red blue itd to przełączniki stosowane w klawiaturach mechanicznych. Klawiatury mechaniczne cechują się długą żywotnością 50mln a zwykłe membrany to 2-5mln. Pisanie na takiej klawiaturze to czysta przyjemność.

http://mechanicalkeyboards.com/mechanical_switches.php

Najbardziej uniwersalne przełączniki to Mx brown.Miękkie i dobre do grania to MX red. Twardsze do grania to MX black. A do pisania MX blue które wydają kliknięcie przy każdym wciśnięciu klawisza.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Obecna mysz jest dla Ciebie wygodna?

 

Moim zdaniem oklepany do bólu zestaw sprawdzi się tutaj najlepiej:

Roccat Savu / G300 + A4Tech 500MP / Roccat Taito 

500MP oferuję troszkę większy ślizg, taito za to utrzyma dłużej swoje właściwości, cena jest jednak wyższa.

Jeśli trzymasz myszkę układem 1+3+1 to przy Savu może być za mało miejsca na trzy palce. Jeżeli trzymasz środkowy palec na PPM będzie leżeć bardzo dobrze.

Link to post
Share on other sites

Obecna myszka jest strasznie nei wygodna jako iz nie mam podkladki to troche reka jezdze po biurku

 

a roccat kone-pure nie bylby dobry? bo widze ze to wysoka myszka i byla by wygodna jak dla mnie

 

trzymam druga wersja fingertip'a http://www.test-gear.pl/gripy/ 

 

PS: i czy te podkladki sa duze bo jednak duzo myszka ruszam i chcialbym duza podkladke


pytanko dotyczace klawiatury czy ona ma podswietlenie ?

Edytowane przez GameOrDead
Link to post
Share on other sites

UP

odpadaja wolalbym z zwyklego aterialu a nei z takiego dziwnego plastiku

 

Podsumawnie (zapomnialem jakie u :P )

Qpad mk-50 (szkoda ze bez podswietlenia ale mechaniczna)

Roccat Kone-Pure (wersja biala nie zaszkodzi zbytnio tej podkladce? bo cos czytalem o kolorach myszek i podladkach )

Roccat Taito

 

Sorry jak beda bledy ale klawiature mam okropna :P

Edytowane przez SuperDragons
Link to post
Share on other sites

Do do myszek to bym Ci polecil o ile jestes praworeczny:

 

Zowie EVO EC1 i Razer DA 2013 - bardzo precyzyjne sensory optyczne wolne od akceleracji, predykcji czy interpolacji.

 

Z kolei podkladke do tego:

Zalman MP-1000S

Link to post
Share on other sites

zapomnialem powiedziec ze dolaczam do temtu xD  GameorDead twoja nazwa kojarzy mi sie z Edycja kolekcjonerksa AC 3 

 

 

a polecilibyscie mi klawiature nei mechaniczna a podswietlana do 300 zł po co pisac nowy temat jak mozna sie podlaczyc do kogos kto ma taki sam chwyt myszki :D                    

Link to post
Share on other sites

Skreslam dlatego ze mam duza reke i ona wyglada na mala i niska wiec to nie dla mnie raczej i jeszcze mnie zastanawia wyprofilowanie tych dwoch myszek i ta razera tez wyglada na niska a ja chcialbym wysoka wiec mysle nad obiema myszkami Roccata (Kone-Pure i Savu)

 

i pytanie bo ta mechaniczna to troche szkoda ze nei ma podswietlenia a znajdziecie mi klawiature ze +/- 320 (mechaniczna  z podswietleniem) bo moglbym  zrezygnowac z gry na potrzebe sprzetu no i jakies 50 zl wiecej do myszki albo odrazu caly zestaw za max 700zl bo tyle mam na wszystko budzetu


PS: a co sadzicie o G9x ?

Link to post
Share on other sites

Skreslam dlatego ze mam duza reke i ona wyglada na mala i niska wiec to nie dla mnie raczej i jeszcze mnie zastanawia wyprofilowanie tych dwoch myszek i ta razera tez wyglada na niska a ja chcialbym wysoka wiec mysle nad obiema myszkami Roccata (Kone-Pure i Savu)

 

Tak sie sklada ze Zowie EVO EC1 jest wieksza i wyzsza niz Roccat Savu:

 

Zowie: wymiary:  128 x70x 43

Roccat: wymiary:  120x72x36

 

Razer zreszta tez jest wiekszy ( praktycznie te same wymiary co EC1) :

127x70x44

Edytowane przez sadys
Link to post
Share on other sites

 

 

bedzie napewno sliska

Wersja biała jest bardzo śliska i nie powinni moim zdaniem wycofać z rynku. Nawet niewielkie ilości potu i mysz potrafi wyślizgnąć się z łapy. Wraz z inną kolorystyką materiał jest inny czytaj lepszy. 

Link to post
Share on other sites

Wersja biała jest bardzo śliska i nie powinni moim zdaniem wycofać z rynku. Nawet niewielkie ilości potu i mysz potrafi wyślizgnąć się z łapy. Wraz z inną kolorystyką materiał jest inny czytaj lepszy. 

a mi sie rece po 2 godzinach grania poca :(gram 2-9h dziennie wiec potrzebuje dobrej myszki,klawiatury i podkladki

 

Budzet wzrosl do 700zl za calosc moze teraz jakos lepiej mi doradzicie :D

Edytowane przez GameOrDead
Link to post
Share on other sites

 

 

razer gholiatus wersja control

Serio?

Każdy kto miał do czynienia z obydwiema wersjami wybiera Speed.

Wersja control jest chropowata przez co jest wolną podkładką, po drugie ślizgacze zużywają się szybciej, a sama podkładka jest mniej wytrzymała i do tego mniej przyjemna w dotyku. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...