Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! Chciałbym usłyszeć opinię osób które ostatnio myślały nad zmianą operatora a najlepiej już to zrobiły. Chodzi mi głównie o abonament, który by wynosił pomiędzy 35 a 50 złotych. Pakiet ten musi mieć darmowe minuty i sms do wszystkich sieci +na stacjonarne + internet min. 1GB. Może być też tak - 30 abonament + jakiś pakiet. Nie wiem czy jest jakaś różnica w zasięgu neta pomiędzy operatorami, jego jakości, wymaganiami do telefonów itp.   

 

Jak  by co mam iShita  4S. 

 

Pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites

To porównanie bierz z przymrużeniem oka - oferta T-Mobile jest podana bez telefonu, a np. Orange już w telefonem. W dodatku autor wybiera sam sobie 1 taryfę danego operatora i tylko ją podaje (w danej cenie).

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites

W play masz 30zł minuty i sms b/o, 10zł 1GB i masz wszystko gdzieś.. jakość połączeń od września-październka o wiele lepsza, można play ręcznie ustawić na t-mobile i jest git. Z internetem poza miastem jest raczej kiepsko.

 

T-mobile same przykre doświadczenia, błędy w ich systemie, blokowanie telefonu oczywiście niesłuszne, dziwne dodatkowe naliczanie opłat. Nie polecam.

 

Orange co jakiś czas można liczyć na 20zł rabatu z uwagi na np. słaby internet, brak możliwości zadzwonienia itp. Ale ogólnie ok.

 

Plus drogo^^

Link to post
Share on other sites

W play masz 30zł minuty i sms b/o, 10zł 1GB i masz wszystko gdzieś.. jakość połączeń od września-październka o wiele lepsza, można play ręcznie ustawić na t-mobile i jest git. Z internetem poza miastem jest raczej kiepsko.

Słucham?

Za 30zł masz nieogarniczone dzownienie tylko na komórki.DO tego za 10zł musisz dokupić nielimitowanje SMS(bo jak inaczej?) + internet TYLKO 2GB w opcji za 20zł  = 60zł i nie ma do tego żadnego telefonu?Chcesz zadzownić na stacjonarne?Dokup znów za dyszkę nielimitowane lub dopsiz za każdym razem pare zł.

Wcale ta oferta Playa nie jest rewelacyjna.Sam uciekam z Play do orange - najtańsze telefony , fajne promocje.

Nic specjalnego kiedyś byli o wiele lepsi - już się napaśli 10mln klientów - to czas podnieść ceny.

 

Bym zapomniał - ceny telefonów w abonamentach do 50zł są wyższe niż w sklepie(nie wspomne o allegro itp.) - to chyba nieporozumienie

Edytowane przez ostry.77
Link to post
Share on other sites

Słucham?

Za 30zł masz nieogarniczone dzownienie tylko na komórki.DO tego za 10zł musisz dokupić nielimitowanje SMS(bo jak inaczej?) (...)

jest coś takiego jak tylko sim + i w tejże ofercie jest umowa na rok za 30zł brutto sieci gsm i stacjonarne. Jest to umowa na firmę.

 

http://dlafirm.play.pl/oferta/dla-przedluzajacych-umowe/play-abonament/formula-4-play-dla-firm.html

 

I można tą ofertę obniżyć do ceny 30zł brutto. Byłem 2 lata przeciwnikiem sieci play. Skaczę po operatorach ile tylko mogę^^

Link to post
Share on other sites

U mnie w magazynie w Tarnowie oraz w Hurtowni w Bochni T-Mobile NIE istnieje, zero zasięgu, Plus ma tylko 2G a Orange pełne HSPA+ :) :)

 

wnioskuje więc, że T-Mobile i Plus to dziady a Orange jest świetny :) :)

 

Sa miejsca gdzie rózni operatorzy mają rózne zasięgi i tyle - NIE mozna generalizować.

Link to post
Share on other sites

T-Mobile i Orange podpisało umowę i razem rozwijają i modernizują swoje sieci. Niedługo powinni mieć bardzo porównywalny zasięg.

nie porównywalny a taki sam. działają w tym temacie wspólnie na zasadzie joint venture. niemniej modernizacja jest powolna i jeszcze sporo wody w wiśle upłynie zanim cała Polska na tym skorzysta. Sam jestem w Play i również uważam (jak ostry), że mocno podnieśli ceny. Ich abonamenty tylko na pierwszy rzut oka wyglądają na korzystne, ale jak zacznie się wszystko dodawać to wychodzi niezła sumka (ja się załapałem na stare taryfy, ale boje się co będzie za rok). By wziąć firmową taryfę trzeba mieć firmę.

Co do internetu - zależy gdzie korzystasz, tam najlepiej sprawdzić zasięg, bo ogólnie każda sieć ma "dziury". 

Link to post
Share on other sites

Bo akurat BTS Orange jest dalej lub Masz zakłócenia - a BTS sieci T-Mobile jest bliżej.

 

Może tez być tak, że na BTS'ach jest różne obciążenie - jeden ma zawsze max, a drugi nie. Stąd różnice.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...