Skocz do zawartości

Android 4.2 na pamięci wbudowanej 512mb?


Recommended Posts

Jak Chcesz kupować takie telefony - to lepiej kup klasyczny, zwykły telefon : Nokia Asha, Samsung 5610, Solid  czy coś podobnego. 

Będzie to najlepiej wydane 250 zł - te "pseudo smartfony" nie nadają się absolutnie do niczego. ABSOLUTNIE. 

 

Jak koniecznie chcesz tani smartfon to kup coś używanego - ale na Boga nie kupuj Androida z 512 MB RAMu ani tym bardziej z 512MB Pamięci Wewnętrznej. 

 

Ja by Ci radził kupić używaną Lumię 520 - są do kupienia już za 250 zł - ważne by ekran nie był porysowany - i na 1000% będzie znacznie szybsza i płynniejsza niz to "coś" - zresztą w cenie do 800 zł nie ma lepszych smartfonów niz Lumia 520, L620, L720 czy L820.

Link to post
Share on other sites

Nie nadają się absolutnie do niczego? TY fanatyku lumii nie nadajesz się do tego forum. Ja dzwonie z takiego telefonu, piszę, korzystam z fb, skypea i tapatalka. Telefon zastępuje mi komputer, który spalił mi się. Z internetu korzystam w nim i gram. Oglądam yt, słucham muzyki na soundclound. Mało?

Link to post
Share on other sites

@up

Próbowałeś robić to samo na wspomnianej Lumii?

Oczywiście, że się da robić to co Ty robisz, ale z jakim komfortem? Android z 1GB RAM nie jest już płynny i najzwyczajniej w świecie "tnie".

Lumia jest płynna, nie zawiesza się. Działa tak jak powinien działać system na dwóch rdzeniach i 512 GB RAM. Nie jestem fanatykiem Lumii, nawet jej nie posiadam. Ale wiem co widzę, z czym miałem do czynienia. 3-4 lata na Androidzie wystarczą (a telefonów miałem kilka - od ACE, po SII, w przelocie wielokrotnie korzystałem z S3).

WP działa praktycznie płynnie jak iOS, z mniejszą ilością aplikacji - aplikacji do szczęścia niepotrzebnych.

 

Najgorsze jest to, że cała rzesza ludzi posiadających smartphone'y pokroju galaxy ace, mini II, xperia mini, jakieś x10 itp. myślą że są zadowoleni i mają najlepszy telefon w tym przedziale cenowym.

 

Pytanie - ile razy musiałeś wyciągać baterię z telefonu, żebyś mógł go zrestartować, bo nic nie mogłeś na nim zrobić? Ile razy musiałeś "dusić" przycisk power on/off by telefon się wyłączył, bo było to jedyne rozwiązanie - dotyk nie odpowiadał, przyciski fizyczne także.

Edytowane przez rysiooo
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...