Skocz do zawartości

Jakie mini - recki chcielibyście ujrzeć?


Recommended Posts

Witam. Jako że mało już mam pomysłów na recenzje, dlatego postanowiłem poradzić się Was. Jakie gry, lub jaką rzecz, chcielibyście ujrzeć zrecenzowaną na łamach benchmarku?

Link to post
Share on other sites

A tak co do piratów :P

Jeśli porysowałem płytkę z grą Loki to mogę zassać ją z neta ??

Nie rób offtopa!

 

Ale - nie, nie możesz. Powinieneś ją zareklamować u dystrybutora.

A jak dystrybutor nie nie uwzględnia uszkodzonych fizycznie nośników w reklamacji?

W takim przypadku prawo nie precyzuje czy ci wolno czy nie, ale pobrane np. ISO tej gry której posiadasz oryginalną aczkolwiek uszkodzoną kopię jest wówczas traktowane jakbyś wykonał jej kopie zapasową. Więc masz odpowiedź :P

Link to post
Share on other sites

Jak juz ciagniecie ten offtop to dodam, że wlasnie taką wersje slyszalem i znam, jak Xpris mówi. Sam mam gdzieś kopie (ściągniętą z neta) Settlersów IV, bo z oryginalnej plyty juz nie dalo rady zaintalować, ale płytę oryginalną w domu dalej mam :P

 

 

I radzę skończyć offtop :P

Link to post
Share on other sites

Sorki ale byłem w szkole. Z niezrecenzowanych tytułów posiadam :

Soldier of Fortune II

Grand Theft Auto IV

Modern Warfare 2

Teraz coś kupię bo mam 100zł, tylko nie wiem jeszcze co.

Piszcie co by Was zainteresowało, to przeanalizuję propozycje i kupię grę, oraz zrobie mini recke.

Jak coś, to moge zrobić fote, która potwierdzi orginalność moich gier.

Link to post
Share on other sites

Ok, moge zrobić mw 2 i gta 4, lecz mam pytanie. Jedna mini recka gta 4 już jest. Czy mogę zrobić drugą? Na dodatek jest chyba recenzja mw 2 to nie wiem czy też wypada to powtarzać. Jak myślicie?

Link to post
Share on other sites

Skoro tak, to co wolicie na początek? MW 2 czy GTA 4? nie ma z tymi tytułami problemów, oba są już na dysku :D a co do S.T.A.L.K.E.R.A to chyba mnie nakusiłeś, i postaram się jak najszybciej go kupić. Chyba wybiorę czyste niebo.

Link to post
Share on other sites

Witam. Jako że mało już mam pomysłów na recenzje, dlatego postanowiłem poradzić się Was. Jakie gry, lub jaką rzecz, chcielibyście ujrzeć zrecenzowaną na łamach benchmarku?

A czy ktoś cię zmusza do recenzowania czegokolwiek? Jak nie masz pomysłu to nie pisz, proste.

 

PS.

chyba mnie nakusiłeś

Z jakiego języka pochodzi to słowo?
Link to post
Share on other sites

A Ty czego sie czepiasz Hookiego? I co z tego, że On się czepia Pejota, że ten się czepia?

A Ty co tutaj robisz :P:P:P

 

Ja tu już wcześniej zagadnienia natury prawnej rozwiązywałem

A kto ma więcej postów :D:co::P:D:P:]
Link to post
Share on other sites

PeJot, widocznie urwałeś się z innej strony o zagadnieniach informatycznych. My tutaj wszyscy jak wielka rodzina żyjemy :D i nie potrzeba tu takich odpowiedzi typu: jak nie wiesz to nie pisz. Czyżby strach, że będę miał więcej punktów? Nie bój się, ja nie zamierzam się tu ścigać. Piszę bo lubię. To nie jest mini - recenzja, że za znaleziony błąd nie wstawisz mi postu na stronę, niestety jeszcze tego nie wprowadzili :P:P

Link to post
Share on other sites

PeJot, widocznie urwałeś się z innej strony o zagadnieniach informatycznych. My tutaj wszyscy jak wielka rodzina żyjemy :( i nie potrzeba tu takich odpowiedzi typu: jak nie wiesz to nie pisz. Czyżby strach, że będę miał więcej punktów? Nie bój się, ja nie zamierzam się tu ścigać. Piszę bo lubię. To nie jest mini - recenzja, że za znaleziony błąd nie wstawisz mi postu na stronę, niestety jeszcze tego nie wprowadzili :D:o

Nie wiem skąd niby miałbym się urwać. Tak się składa, że mój pierwszy tekst ukazał się na benchmarku w 2005 roku, czyli w czasach kiedy nie było mini-recenzji (przynajmniej nie w tej formie) a ty dopiero uczyłeś się pisać.

 

Po drugie jestem wystarczająco zadowolony z życia, żeby nie leczyć kompleksów w rywalizacji na punkty, ilość postów, itp.

 

"Pisze bo lubię" - OK, ale to nie oznacza, że musisz się swoją twórczością dzielić. Nie mam zastrzeżeń do osób, które piszą dużo, jeśli robią to dobrze. Twoje teksty kiepskie. Co jest nie tak, już wiele osób pisało w komentarzach, a ty i tak produkujesz jeden tekst za drugim. Poprawy nie widać, więc skoro pytasz o czym masz pisać, odpowiadam - nie pisz wcale.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...