Skocz do zawartości

Wybór telefonu spośród Lumii


Recommended Posts

Witam, wczensiej decydowałem się na note 3 ale jednak nie brałem pod uwagę wszystkich kosztów i nie starczy mi jednak kasiory.

Mój Kapitał jest ok. o połowe mneijszy.

 

Chciałbym wybrać coś z Lumi, mam na oku 720 , 820 , 920  

Jak to jest z baterią w Lumii 920 ? Jest niewymienna i jest to duzy minus? mam na mysli to że za 2 lata może ta bateria nie trzymać ? 

 

I co byście wybrali ? Zależy mi na płynności i żeby potrzymał telefon z 2 lata conajmniej, do najważniejszych cech to szybkość działania internetu

Warto dopłacać i brać 920 ? 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Lumia 820 jako jedyna z tej trójka ma wymienną baterię, ale sądzę, że nawet za te 2 lata baterie L720 i L920 nie będą w złym stanie.

 

Na twoim miejscu bym brał albo Lumię 720 (mniejsza gabarytowo, jaśniejszy ekran, bardzo dobry czas pracy na baterii) albo Lumię 920 (większy ekran o lepszej rozdzielczości, lepsze podzespoły, lecz krócej trzyma na baterii). Oba telefony mają bardzo dobre aparaty, a Lumia 720 i tak poradzi sobie z około 99,6% aplikacji.

Link to post
Share on other sites

Bardzo dobry wybór, jak masz możliwości finansowe na 920 to nie ma sensu brać 820, a co dopiero 720.

 

 

Lumia 820 jako jedyna z tej trójka ma wymienną baterię, ale sądzę, że nawet za te 2 lata baterie L720 i L920 nie będą w złym stanie.

 

Na twoim miejscu bym brał albo Lumię 720 (mniejsza gabarytowo, jaśniejszy ekran, bardzo dobry czas pracy na baterii) albo Lumię 920 (większy ekran o lepszej rozdzielczości, lepsze podzespoły, lecz krócej trzyma na baterii). Oba telefony mają bardzo dobre aparaty, a Lumia 720 i tak poradzi sobie z około 99,6% aplikacji.

 

A gdzie 820? Czemu 720 albo 920? Ja to bym właśnie stawiał bardziej na 820 niż 720.

 

Cytując co do L720: "[...]Jedyne minusy to brak kompatybilności z wieloma ciekawymi aplikacjami oraz problemy z łącznością, ale – powtórzę raz jeszcze – może to być wina tego konkretnego egzemplarza. Czy więc warto?

Tylko wtedy, gdy dla kogoś Nokia Lumia 820 jest za duża albo za ciężka. W przeciwnym razie lepiej wybrać starszy model. Ma lepszy ekran, szybszy procesor i 1 GB pamięci RAM, obsługuje LTE, a do tego jest kompatybilny ze wszystkimi aplikacjami dostępnymi na Windows Phone 8. Różnica w cenie między komórkami jest nieduża. Lumia 720 to naprawdę fajne urządzenie, ale niestety na polskim rynku jej startowa cena jest za wysoka."

 

 

Jedyne co mi się bardziej podoba w 720 to pojemniejsza bateria. Reszta na korzyść 820, zdecydowanie.

Edytowane przez adam09626
Link to post
Share on other sites

Siemka, zdecydowałem się na Lumie 920 :-)U mnie we wroclawiu 32gb za 950zł nowka 24m-ce gwarancji więc calkiem spoko.

 

Jakie konkretne akcesoria polecacie zakupić do tego telefonu ? 

 

Pozdrawiam i Dziekuje 

 

Futerał, osobiście nie dopłacałbym do ładowarki bezprzewodowej. Taki bajer, ale...

Dzięki wielkie :-) 

A jak to jest z aplikacjami ? wiekszośc jest płatna ? 

 

Są promocje, są gry darmowe ale są i płatne ;)

 

Na te płatne dają co jakiś czas przeceny, więc można za dolca wyrwać coś ciekawego ;)

A kupić to nie problem, przypisujesz kartę w 3 minuty i wszystko.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...