Skocz do zawartości

PC'2014 - Wasze plany, koncepcje i oczekiwania.


Recommended Posts

LC w budce - najpierw cepa, później dojdzie jeszcze blok na 770tkę ;)

U mnie to tyle jeśli chodzi o sprzęt :D

 

A i jeszcze przerobić jakąś tanią obudowę dla przyjemności :P

Edytowane przez vuodi
Link to post
Share on other sites

W styczniu planuję skończyć remont mieszkania i pewnie do końca roku będę się odkuwał, dlatego nie planuję inwestować w żadne sprzęty bo jednak remont wyciąga trochę kasy chyba że wygram w totka :D 

Link to post
Share on other sites

Ja na pewno zapodam sobie większy monitorek  i może w końcu doczekam się LC, ale prawdopodobnie nie wcześniej niż w 2 połowie 2014 ew. w 2015. Wszystko się okaże w "praniu" i ile pieniążków uda mi się uzbierać :) A no wraz z LC będę zapewne gpu zmieniał.

Edytowane przez Siwersus
Link to post
Share on other sites

Zaraz na początku stycznia dwie kości operacyjnej po 8Gb . Potem trzeba wytrzymać pół roku i w okolicach maja/czerwca wyprzedać wszystko oprócz budy, pamiątek oraz dysków i zrobić gruntowny upgrade. Pewnie jeszcze dołoży się kolejne 16 Gb RAMu jeśli stanieje  :-> .

Link to post
Share on other sites

Ja planuję w końcu się zebrać i kupić monitor, już od dłuższego czasu męczę się na kwadratowej 19"-ce. Po za tym przymierzam się do zmiany zasilacza (seasonic 430w niestety troche wyje pod obciążeniem), zmiany grafiki, chłodzenia procka oraz w bardziej odległej przyszłości dokupić SSD.

Link to post
Share on other sites

Ja planuję uzbierać pieniądz i złożyć kompa ;-) Hehe pierwszy w życiu mój własny składak :-P Aktualnie zjeżdżam około 5-letniego laptopa i czuje, ze potrzeba mi czegoś bardziej konkretnego z większymi możliwościami... Jednak nie ma to jak dobra stacjonarka...

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites
Gość miomol

Skoro już wpadłem to napiszę, a co mi tam.

 

-Wymienić monitor na 1920x1080 24 cale

-Wywalić złom od nvidii i kupić R9 270X/R9 280

-Wywalić sypiącego się spartana i kupić HR-02

-Sprzedać MSI 970A-G46 i kupić M5A97 R2.0

-Kupić Superluxy HD681

-Wymienić wentyle na Delty/MNB 120mm

-Wyciągnąć starą klawiaturę z 93 roku (ma więcej niż większość ludzi na tym forum) i podłączyć zamiast tego złomu.

-Być może sprzedać OCZ'a StealthXStream II 500W i kupić Chiefteca A80 600W. Jest o NIEBO lepszy.

-Być może dorzucić ramu do 16GB

-Być może dokupić 3 dyski po 3TB

-Być może jak będzie mi się nudziło to Phenom powędruje do pudełka na zaszczytne miejsce a na mobo wleci FX8350.

-Wyczyścić porządnie obudowę i naprawić złuszczony plastik. Wszak ma 15 lat (ponownie więcej niż większość ludzi na tym forum) więc ma prawo.

 

Wymieniłbym też wysłużoną Nokię C7 na Lumię 820 ale nie czuję takiej potrzeby, jedynie pewnie baterię do niej dokupię. Jak chcę coś obejrzeć to filmy 720p śmigają, wszystko jest płynne (nie to co android)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...