Skocz do zawartości

PC'2014 - Wasze plany, koncepcje i oczekiwania.


Recommended Posts

Do końca roku jeszcze troszkę zostało. Jednak temat można otworzyć już dziś, część z nas planuje modding w oparciu o prezenty na gwiazdkę, premię lub chociażby przyszłoroczne premiery.

 

Jestem bardzo ciekawy co zrobi np Skeep? Czy Skeletor ściągnie pirata? Może Biafara przejdzie na powietrze, a Sid kupi IPS? Okar kupi ajfą, a Sony zacznie driftować bejcą na zawodach?

 

Ja planuję poświęcić więcej czasu rodzinie i zadbać o oczy. Sprzętowo marzy mi się LC, jednak to chyba poczeka do 2015...

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites
Ja planuję poświęcić więcej czasu rodzinie

 

Ja ja planuje :) O moim "wielkim powrocie" już chyba wszyscy wiedza ... :->

 

 

 

 

A jeśli chodzi o PC 

 

Nowa obudowa

Kolejne GPU 

Edytowane przez dodo24x
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cepa zmieniam pod koniec grudnia, ale jeśli wypadnie mi jakiś wyjazd to jest całkiem prawdopodobne, że będzie to początek przyszłego roku. Do tego z pewnością dojdzie nowa grafa i monitor. I to chyba tyle.

 

Mam cichą nadzieję, że w 2014. w końcu uda się zorganizować zlot, bo odczuwam coraz większą ochotę, aby z niektórymi osobami sponiewierać się w realu :)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Mam cichą nadzieję, że w 2014. w końcu uda się zorganizować zlot, bo odczuwam coraz większą ochotę, aby z niektórymi osobami sponiewierać się w realu
 

 

Powiem Ci, że mam takie samo odczucie. Jednak nie zlot, a raczej kilkuosobowy Spot forumowy. To forum jest specyficzne, bardzo duża ilość użytkowników, przekrój wiekowy chyba największy z dostępnych. Ten temat trzeba konkretnie ustalić w zamkniętym dziale, publiczne głosowania tylko rozwadniają sprawę. Jak dojdzie co do czego to

 

http://memecrunch.com/meme/VK8X/you-have-my-sword/image.png


 

 

Wszystko na to wskazuje, zobaczymy. 
 

 

:o


 

 

2 szt. WD RED 3/4TB do blaszaka.
 

 

zgrywasz internet?:)

Link to post
Share on other sites

Mam cichą nadzieję, że w 2014. w końcu uda się zorganizować zlot, bo odczuwam coraz większą ochotę, aby z niektórymi osobami sponiewierać się w realu :)

Obstawiam, że na liście się znajduję. Chociaż sam odczuwam wrażenie, że sporo osób ma ochotę przemeblować mi twarz :/

 

Ten temat trzeba konkretnie ustalić w zamkniętym dziale, publiczne głosowania tylko rozwadniają sprawę. Jak dojdzie co do czego to

Mam nadzieję, że osoby nie widzące tego tematu, a mające ochotę zobaczyć się z kimś w realu to będą informowane o przebiegu planów względem spotkania ;)

 

A jak nie, będę Was kolejno nawiedzać w domach  :->

Zapraszam na herbatkę ;)

 

Ja to w 2014 to jedyne plany jakie mam na dłuższą metę to:

  • zdanie szkoły
  • zdanie matury i zawodowego
  • dostanie się na WSOWL*

Zmiana jednostki to dopiero tak na 2015-2016.

 

*jak się nie dostanę to szukanie pracy na stałe.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jestem bardzo ciekawy co zrobi np Skeep? Czy Skeletor ściągnie pirata? Może Biafara przejdzie na powietrze, a Sid kupi IPS? Okar kupi ajfą, a Sony zacznie driftować bejcą na zawodach?

 

Czemu mnie umieściłeś w rzeczach niemozliwych?:/

Na zime planuje kupić E36 i oczekuje dużo śniegu.

Link to post
Share on other sites

 

 

Czy Skeletor ściągnie pirata?

 

Nie ma opcji :) Tak przy okazji to wydałem przez te przeceny parę ładnych stów na giery (również dla przyjaciół). Wiem, że moje przekonania w tej kwestii są mało popularne i zdecydowanie więcej przysporzą mi wrogów niż przyjaciół. Zwłaszcza w necie. Ktoś jednak musi stać na straży i pełnić ten przykry obowiązek. Planuje zmienić GPU na nowego potwora zielonych, ale bardzo mi się nie spieszy. Gram teraz w Borderlands 2/Skyrim/Alien Rage/Shadow Warrior/Castlevania/UFO czyli niezbyt wymagające tytuły...

 

Ja się dziwię BiGi, że rodzina nie buntuje się, że tyle siedzisz przy kompie. Widzę, że zaakceptowali cię jakim jesteś. Tylko pozazdrościć wyrozumiałej żonki. Wszystkim pozostałym forumowiczom, życzę oczywiście spełnienia marzeń, nowych pomysłów w moddingu, podzespołów i pogody ducha. Fajnie być tu razem z wami :)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Wiem, że moje przekonania w tej kwestii są mało popularne i zdecydowanie więcej przysporzą mi wrogów niż przyjaciół.
 

Jestem absolutnie cholernie dumny że mam możliwość nie piracenia gier :) Zwykle jak nie mam ciśnienia to czekam na obniżki.

 

 

 

Ja się dziwię BiGi, że rodzina nie buntuje się, że tyle siedzisz przy kompie. Widzę, że zaakceptowali cię jakim jesteś. Tylko pozazdrościć wyrozumiałej żonki.

 

Reprezentujemy model partnerskiej rodziny:

 

 

 

Fajnie być tu razem z wami
 

http://i.imgur.com/w4l4sou.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Może Biafara przejdzie na powietrze

 

http://static2.fjcdn.com/thumbnails/comments/Are+you+kidding+me+HAHAHAHA+_befea0329d8ed6b37b46308b6934bc34.gif 

 

Obecnie czekam na phanteksa enthoo primo. W przyszłym roku postaram się go natomiast wypełnić czymś ciekawszym. Większe zmiany nastąpią jednak dopiero po premierze maxwelli.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jestem bardzo ciekawy co zrobi np Skeep? 

Mam rozpoczęty pewien projekt stworzenia dość sporej budy, która ma pomieścić dużo chłodnic, będzie miała trzy poziomy, drewno, szkło, aluminium....pomidor :x   Mam również cichą nadzieję, że doprowadzę ten projekt to końca.

Z obecnym sprzętem nic jeszcze nie planowałem, ale nie ukrywam, że marzy mi się i7 i druga HD 7970.......zobaczymy.

 

Jeżeli chodzi o spotkanie, to ja już kiedyś w piątek wsadziłem sobie do kieszeni majtki na zmianę z nadzieją, że wrócę w niedzielę ;) .

Jednak wciąż liczę na to, że będzie nam dane uścisnąć sobie dłoń.

 

 

...zaczynam czuć świąteczny nastrój. ^^

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

hmmm jakieś tam plany ma 2014 które akurat mi do głowy przyszły :

- w końcu zasiąść na "poważnie" do Sketchup'a ;)

- zdobyć więcej zleceń

- wyjechać na normalny urlop z dziewczyną

- częściej korzystać z tabletu graficznego

- wrócić do biegania

 

no i fajnie byłoby się spotkać z Wami :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Ja mam tylko jedno marzenie / plany sprzętowe na 2014 rok - sprawić sobie szybki dysk SSD.

Reszta tego co mam mnie zadowala.

 

BTW- oczywiście o ile nic nie padnie ani się nieodwracalnie / nieopłacalnie w naprawie nie popsuje :wariat:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...