Skocz do zawartości

PC vs. PS4 vs. Xbox One - opinie, recenzje, testy i dyskusje


Recommended Posts

Up, co do gier to kwestia, tego kto co lubi. Co do DS4, tak jak pisali wyżej różnica jest naprawdę spora pomiędzy DS3 na korzyść oczywiście DS4, dla mnie pady od Xboxów to porażka. Driver Club będzie prawdopodobnie w lutym, więc wyścigi będą. Ja na Twoim miejscu wybrałbym Ps4, czemu ? Większość gier chodzi w FHD, ( Wyjątek to bf4 - 900p ), gdzie na nowym xboxie masz nadal 720p lub 900p, wyjątek to Fifa i Forza, które działają w FHD ( Jeżeli jest więcej, to mnie poprawcie ). Pad, który zawsze był dla MNIE gorszy od dualszoków. Wiem, wiem, wiem, kąsole kupuje się wygody, przyjemności etc. Ale co to za Next Gen, na którym nadal grasz w HD i 30 fps ? ( Patrz Dead Rising 3 )

Edytowane przez Filip17
Link to post
Share on other sites

akurat dla mnie pad od xboxa to najlepszy pad na świecie więc jak ktoś mi wypisuje że to "jakaś porażka" tzn że nigdy nie miał go w rękach dłużej jak 15sek, do tego dochodzi genialny kinect, więc raczej zostanę dalej wierny xboxowi z kolejnym 3 modelem, pytanie tylko czy brać już teraz czy czekać do oficjalnej premiery w Polsce ale nawet nie wiadomo kiedy to dokładnie nastąpi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
są bardzo dobrze zoptymalizowane w porównaniu

 

Grając na HD6950. Nie mogę się z tym zgodzić. Prawie każda gra wydana w tym roku (C3, TR, FC3, M LL) działała dużo lepiej pod 2-3 patchach i nowych sterownikach. Cały proceder zajmował ok 2 miesiące. Ostatnio odpaliłem TR po dłuższej przerwie, różnica zauważalna na pierwszy rzut oka. 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jak zbiorę się w sobie to napiszę coś szerzej.

Generalnie postęp jest względem ps3 jak cholera - to fakt. Dość szybciej to chodzi ale do doskonałości trochę brakuje. Np musiałem chyba z 8 razy kliknąć by zaakceptować zaproszenie znajomego. Gry mam dwie to co tu dużo gadać. Kilzone - ma momenty ale tyle zaciąłem, że daj spokój. :P Grafika napawa optymizmem. Nie wiem ile fps jest w kampanii ale na moje oko skacze sporo powyżej 30. Natomiast Resogun jest przekozacki. Powiem na obecną chwilę tak. Gdyby to miało jeszcze z 5 mocnych exów teraz i jakieś zapowiedzi większe na wiosnę zacząłbym chyba wysprzedawać peceta, bo z obecną platformą też długo nie pociągnę a na rozbudowę, hajcu nie mam.

Link to post
Share on other sites

 

 

bo z obecną platformą też długo nie pociągnę

 

http://lineout.thestranger.com/files/2008/09/shooting-yourself-in-the-foot.gif

 

Prawie, że High end. Marzenie niejednego, ale cza zmienić.  

 

Serio uważasz, że Twój komp szybko przestanie być wydajny? 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Bo Ty sie dziadzie nie pozbywasz gratów... Kurde, teraz żałuje że opyliłem wszystko co miałem. :( Fajnie by na półce wyglądało. Nawet GaCka miałem, którego kupiłem dla jednej gry... Residen Evil 4. :D (był to exclusive gacka na początku)

 

E:

Czekaj, czekaj ! Ja tego gacka w sumie nadal mam ! :D Leży u kuzynki w UK razem z moim pierwszym iXsem. :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Podziwiam/dziwię się stary że jesteś w stanie odpalać takie starocie i grać... Ja jak widzę grę sprzed 2 lat to już rzygam... I nie chodzi mi tu o samą grafę. Po prostu, po kilku minutach grania w takie retro dochodzę do wniosku, że szkoda mi na to czasu skoro obok leży kilka/naście nowych, ładnych, dopieszczonych świetnych gier...

Link to post
Share on other sites

Po kilkunastu latach życia z tą samą babą człowiek się uczy wydzielania symptomu znieczulicy i szuka tylko pozytywów:)

Lubię stare gry. Nie lubię starych fps. Nie trawię wręcz. ale taki spider na Gacku, czy Ferrari na DC już owszem :)


  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc wszystkich serdecznie witam. Mam poważny problem a mianowicie: uzbierałem 2500zł i chciałbym kupić konsolkę do grania ale nie wiem  czy ps4 czy xo

oczywiście większość poleci mi ps4 ale czy na prawdę warto?

To może jeszcze raz jestem człowiekiem, który nie umie podjąć decyzji i dlatego na pisze co mi się w konsolach podoba a co nie (chciałbym za znaczyć że obu konsol nie widziałem na żywo więc gdy na piszę coś niezgodnego z prawdą to przepraszam Jedynie trzymałem pady od obu konsol)

 

Xbox one: podoba mi się jego wygląd, nowy pad jest doskonały, tytuły startowe na xboxa tęż są lepsze. No i oczywiście kinekt jest naj wiekszym plusem konsoli. Razi mnie to że jest słabszy na niektórych grach xbox już sobie nie radzi więc co mówić dalej? no i xbox jest droższy konsola umnie w uk kosztuje 420 funtów czyli 2100zł  no i 400 zostało by na jakieś gierki.

 

ps4 Tez jest ładne pad też jest wygodny tylko martwią mnie te światełka  przez ktorę pad trzyma krócej.

Tytuły startowe to masakra ale ja kupuje konsole po to żeby grać na niej we wszystkie gry ponieważ mam słabego pc.  Ps4 jest mocniejsze gry chodzą lepiej. i tak dalej i tak dalej Ps4 kosztuje 1800zł wiec za 250 kupił bym drugiego pada a za resztę jakieś gierki.No i najważniejszy konsola jest po polsku :) choć przeprowadziłem się niedawno do uk to jestem trochę słaby z angielskiego ale nadrabiam lekcjami :3

 

Błagam pomóżcie bo nie wiem co mam wybrać ( może wiecie coś czego ja nie a przemawiało by to na jedną konsole)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...