Skocz do zawartości

lumia 920 vs blackberry z10 vs cos innego?

Recommended Posts

hej koledzy biore przedłużenie umowy w orange smart plan multi za 89.90 do tego dostane bonusik 10zł na abonament bo mam tel w TP i internet,

mam na wydanie ok 200-300zł na tel w tym abonamencie i zwróciłem uwage na lumie 920 i bb z10

używam sporo interentu flash musi odtwarzać (filmy na stronach )w gry nie gram i aparat używam dosyć często, także co polecice ? może coś innego niż te co wymieniłem?

BlackBerry to bankrut - a ich telefony są dość "słabe" jeśli chodzi o aplikacje - jest ich mało. :) Ja wiem, że Zombie są teraz bardzo popularne, ela - NIE - baw sie w nekromantę i nie kupuj "trupa" BlackBerry Z10  :) To fajny telefon ale na dziś jest martwy.

W ORANGE - mamy Lumię 920 w takich cenach - że non-stop jej brakuje :) nawet w niskich abonamentach można ją mieć za złotówkę. W abonamencie 89.9 zł na 100% Masz ją za 1 zł - a za 200 zł kup sobie bardzo dobre słuchawki Nokia Purity by Monster WH-920 oraz za 100 zł "ładowarkę - płytkę" do Ładowania Indukcyjnego (bezprzewodowego) :) Słuchawki mają sterowanie głośnościa z pilota :) a Lumia 920 ma wbudowane ładowanie indukcyjne. I miescisz się w 300 zł budżecie :) 

Ja zmieniam służbowy telefon 20 Stycznia i nasz opiekun już teraz mi rezerwuje Lumię 920 - bo twierdzi, że cały czas są braki - tak szybko schodzi. :) Ale jak możemy mieć za tą cenę jeden z najlepszych smartfonów na rynku to nic dziwnego. :)

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 1