Skocz do zawartości

Recommended Posts

Widzę że temat się nieźle rozwiną :P

Ja postawiłem na nortona 360 za 20 zł jak na razie nie narzekam, na stacjonarny za rok będę kupował to może skuszę się na kasperskiego kumpel też będzie kupował to jedną licencje na dwa kompy będzie można wykorzystać.

Link to post
Share on other sites

F-Secure Internet Security od 3 lat :D  Gorąco polecam :!: Zapewnienie pełnego bezpieczeństwa powinno składać się z trzech etapów :] . Pierwszy z nich to tworzenie zapasowych kopii danych :> . Oczywiście taki back­up powinien być przechowywany na innym nośniku niż ten, z którego korzystamy w naszym komputerze :P . Drugi element to aktualizacja wszystkich zainstalowanych aplikacji - wiele ataków następuje nie poprzez luki w systemie operacyjnym, ale w konkretnych programach. Oprogramowanie do ochrony komputera to ważny :!: , ale tylko jeden z wymienionych wcześniej etapów pełnego zabezpieczenia naszych urządzeń :!: .

Link to post
Share on other sites

F-Secure Internet Security od 3 lat :D  Gorąco polecam :!:

 

Osobiście mocno nie przepadam. :)

 

 

 Zapewnienie pełnego bezpieczeństwa powinno składać się z trzech etapów :] . Pierwszy z nich to tworzenie zapasowych kopii danych :> . Oczywiście taki back­up powinien być przechowywany na innym nośniku niż ten, z którego korzystamy w naszym komputerze :P . Drugi element to aktualizacja wszystkich zainstalowanych aplikacji - wiele ataków następuje nie poprzez luki w systemie operacyjnym, ale w konkretnych programach. Oprogramowanie do ochrony komputera to ważny :!: , ale tylko jeden z wymienionych wcześniej etapów pełnego zabezpieczenia naszych urządzeń :!: .

 

Wydaje mi się, że skoro wątkotwórca pyta o program antywirusowy, to kwestie backupu czy aktualizacji oprogramowania nie leżą na głównej linii zainteresowań. :D

Link to post
Share on other sites

Też używam F-secure, ale na innym, kompie. Mam zapewnioną licencję na kilka lat. Jak narazie wygląda, że dobrze działa. Choć po kilku skanowaniach nie wykrył nic, mam nadzieje, że ze względu na to że nie ma żadnego syfu. Co do obciążenia Nortona i G Data, myślę, że Norton bardziej obciąża system. G Data jak używam to nie czuję obciążenia pod win 7, ram 3,5 GB.

Link to post
Share on other sites

AVG jest darmowy, tzn wersja AVG Free. Tam jest fajny program tuneup, ale też trzeba za niego płacić po pierwszym użyciu.

 

Za doklejanie instalatorów m.in. TuneUp Utilities do innego oprogramowania ucinałbym pomysłodawcom łapki przy samym odwłoku… :-/

Link to post
Share on other sites

Coś w tym jest. Ale jak miałem AVG free to zainstalowałem tego tuna, skanował z pół godziny dysk 250GB i system i z tego co wypisał to sporo rzeczy naprawił, ale faktem jest, że oprócz AVG wersji podstawowej trzeba jeszcze by płacić za dodatkowy program. Mogliby zrobić to w jednej licencji, tak jak np Gdata, jest jedna licencja i sporo funkcji, od zwykłego skanowania, a skończywszy na bootowaniu narzędzia diagnostycznego z LIVECD.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Może i najlepszy, ale system też najlepiej obciąża. :D

 

Wręcz przeciwnie na moim komputerze, który do demonów szybkości nie należy działa bardzo sprawnie i nie widzę aby komputer działał wolniej. Może problem pojawiał się w starszych wersjach tego programu ale w najnowszej wersja G Data 2014 problem ten już nie występuje.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

I znów pytanie jaki antywirus :)

Tym razem na mojego ojca stacjonarny wiec będzie potrzebował BD ochrony :P

Widzę że co bym nie wybrał to będzie spoko.

 

Nortona kupowałem na rok ale jakoś szybko mu się skonczył za 20 zł na allegro to w sumie nic dziwnego że tak się stało.

Jednak zastanawiam się teraz nad kasperskim internet security 2014 czy pure 3.0?

Edytowane przez LGV8V
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...