Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich!

 

Skończył mi się antywirus na lapku i zastanawiam się nad nortonem360 na allegro są dosyć tanie same kody i program ściąga się ze strony co o tym sądzicie?

http://allegro.pl/norton-360-pl-2013-14-1pc-1rok-firma-w-5-minut-i3755774082.html

 

Macie jakieś inne propozycje?


Obecnie mam zainstalowanego pirata malwarebytes pro jakoś śmiga i czasem blokuje strony. ;P

Link to post
Share on other sites

No fakt wiekszość za kasperskim :)

Wiem jest bardzo dobry tylko czy znajdę jakąś w miarę tanią roczną wersje.

Nie chce wydawać nie wiadomo ile na anty, raz wydałem na noda5 na 3 lata 350 zł i to był wielki błąd niby nie obciąża ale ochrona za dobra w nim nie jest.

Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanko do użytkowników KIS, bawię się już z tym jakiś czas i nic mi dobrego nie wychodzi... Chodzi mi o moduł blokowania bannerów. Fajna sprawa bo z większości programów, stron pozbywamy się niechcianych reklam ale są też takie strony na których KIS blokuje zbyt dużo jak np. muve.  Można tam zdefiniować jakich stron ma nie blokować?


Dla przykładu dajmy Dark Souls 2:

Moduł włączony

 

http://img41.imageshack.us/img41/1044/4j56.jpg

 

 

Moduł wyłączony

 

http://img854.imageshack.us/img854/1907/ey9f.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Oj nie bawiłem się tymi opcjami jeszcze lecz do blokowania reklam używam dodatków dla Firefoxa i bardzo dobrze się sprawdzają. Owszem czasami jakaś reklama zostanie przepuszczona lecz nie jest to taka lawina jak na komputerach innych domowników.

 

Możesz także dodać wybrane przez Cb strony do wyjątków, których KIS nie będzie blokował.

 

Jest tam zakładka Użyj listy dozwolonych adresów internetowych. Zapewne tam trzeba umieścić nasze wyjątki.

 

Sprawdzę to w praktyce jak skończę robić kolację.

 

 

Sprawdzam na podanej przez Cb stronie i ten wyjątek nie działa :/

Edytowane przez MatysB
Link to post
Share on other sites

Tak już dawno sprawdzałem i rzeczywiście nie działa, ciekawe właśnie do czego jest ta opcja z dozwolonymi adresami. To blokowanie szczególnie mi się przydaje do ipla bo tam tych reklam jest masa. A KIS blokuje wszystko, nawet te co lecą w czasie filmu. Do stron jest Adblock wiec nie ma problemu. 

Link to post
Share on other sites

Przyłączam się do pytania jaki antywirus (może być płatny), ponieważ posiadam Kaspersky Internet Security, ale skończyła mi się licencja, ogólnie jestem bardzo z niego zadowolony,  chociaż napotkałem ostatnio na bardzo nie miły błąd ze strony Kasperskiego, nie wykrył mi wirusa który gdy klikałem w odnośnik do strony przekierowywał mnie do innej strony i dopiero później po wciśnięciu bodajże SKIP AD przenosiło mnie na daną stronę, proszę o doradzenie ;)

Edytowane przez tocik
Link to post
Share on other sites

Widzę że wszyscy liżą tego kasperskiego... Osobiście używam ESET Smart Security i nie spotkałem się z lepszym antywirusem, świetne centrum pomocy klienta, świetna ochrona ( po 2 latach nie mam ani 1 wirusa, sprawdzałem trzema innymi ) a i na dodatek nie widzę żadnych obciążeń na systemie spowodowane nim.

Link to post
Share on other sites

Ja im się wcale nie dziwię, dobyr anty wirus, ale nie tylko jeden taki jest. Bit defender też jest bardz dobry. Wysoki wskaźnik wykrywalności złośliwego oprogramowania. Podobnie gdata, niemiecki produkt. Jest wczym przebierać, warto rozejrzeć się co mają dodatkowo do zaoferowania. no gdata, daje licencje za granie w gry: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.gdata.viroport&hl=pl. Kaspersky daje rabat przy zakupie licencji. Jak ktoś chce wybrać najlepszy to trzeba trochę poszukać w nagrodach... w testach. btw to 100% to jest przy założeniu aktualnej bazy wirusów. Więc widz polega na tym jak szybko firma wykrywa zagrożenie i uaktualnia bazę.

Link to post
Share on other sites

U mnie na jednym komputerze darmowa Avira, na drugim - darmowy AVG Antivirus. Firewalla wolę oddzielonego od antywirusa. Tu na obu komputerach jest Comodo Firewall Free z tym, że w wersji 5. Za to, co zrobili z interfejsem w wersji 6 należałoby z nich skórę pasami drzeć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...