Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Od zawsze gram w gry mmo dla tego też na chwilę obecną posiadam myszkę razer naga+ razer goliathus.

Jakiś czas temu bardzo wciągnąłem się w gry fps z tego też względu postanowiłem poprosić was o poradę co do przyszłego zakupu.

 

Budżet: 300zł

Chwyt: Side Claw Grip. Trzymana przekręcona o 35 stopni w lewo(przypadłość po latach gry na razer naga).

DPI: Z obecnej korzystam z ustawień 3000dpi ,akceleracja max jednak powoli zwiększam zakres dpi dla szybszej reakcji bez rozbicia monitora ręką jak miało to kiedyś miejsce na 800dpi.

Gry: Battlefield 4 , Battlefield 3 , CS: GO , Firefall

Oczekiwania: Wygoda i dobre dopasowanie przy wielogodzinnych sesjach gry.Precyzja oraz jakość wykonania na najwyższym poziomie. Praca w trybie wired/wireless lub dobrej jakości kabel w oplocie.

Mile widziane dodatkowe programowalne przyciski. Co do podświetlenia nie jest ono konieczne gdyż podczas gry nie patrze na dłonie.

 

http://i.imgur.com/92cBvt7.png

 

Obecnie mam na oku model Logitech g700.

Poproszę o jakieś propozycje/porady, ewentualne odradzenie mi w/w modelu jeśli nie jest tego wart.

Edytowane przez DonColosus
Link to post
Share on other sites

Nagę trzyma mi się idealnie ,ale jak sądzę to za sprawą lat przyzwyczajenia. Wcześniej korzystałem z razera lahesis który też do małych nie należy i grało się na nim wyśmienicie.Nic się jednak nie stanie jeśli nowa mysz będzie nieco mniejsza.

 

Jak na razie miałem okazję przetestować g300 i razera orichi jednak pierwsza jest nie wygodna ,a natomiast druga nieco za mała.

 

Będę wdzięczy za polecenie czegoś ciekawego spełniającego moje wymagania.

Edytowane przez DonColosus
Link to post
Share on other sites

Dzięki za propozycję jednak odrzuca mnie ten sensei wizualnie. Wygląda trochę jak myszka z marketu za 30zł.

Jak się sprawa ma do tej razer mamby?Gryzoń wygląda po prostu przepięknie i spełnia wszystkie moje wymaganie ,ale czy opłaca się na nią wydać to 500zł? Istnieje dla nie jakaś alternatywa poza deathadderem?

Edytowane przez DonColosus
Link to post
Share on other sites

Wiesz, z reguły im prostsza myszka tym lepsza jakościowo i wygodniejsza. W życiu bym nie dał za mambe 500zł by potem obgryzać palce i odliczać kiedy się zepsuje ;). Na dodatek mamba ma kształt typowy pod palm gripa, więc mocno będziesz musiał się przyzwyczaić do jej profilu.

Link to post
Share on other sites

 

 

opłaca się na nią wydać to 500zł?

Nie... cena jest wzięta z kosmosu.

Za 300zł mniej dostaniesz Deathadder'a, który w praktyce trzyma się identycznie co Mambę i do tego jest bardziej precyzyjny.

Cena jest taka wysoka ponieważ doskonale wiedzą, że znajdą się ludzie którzy tyle zapłacą %-)  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...