Skocz do zawartości

GTX 770 ASUS vs EVGA vs MSI Lightning LE


Recommended Posts

Popieram przedmówcę. Zero dźwięków z cewek, chłodzenie ciche pod obciążeniem, ładna bardzo :D

Dosyć gorąca. Max temperatury np w Crysis 3 - 80*

I co do Asus'a - gdybyś już nabył to zrób update BIOS'u karty ( na stronie producenta jest poprawiony do pobrania ) Wcześniej karta mi powodowała crashe po wyjściu z gry, po wgraniu poprawki BIOS'u jest wszystko cacy ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ja do tego grona dorzuciłbym gigabyte... parę dni temu też miałem podobny problem i byłem mocno napalony na evgę ale skończyło się  na gigabajcie... , też mówiłem gwarancja jakość itp , ale uświadomiłem sobie że karty nie trzymam dłużej niż półtora dwa lata no i 7 dych na drodze nie leży... a po przeczytaniu tego... http://www.techpowerup.com/reviewdb/Graphics-Cards/NVIDIA/GTX-770/ wybór był oczywisty... , jeśli będziesz brał od morele warto zadzwonić i się potargować ;)

kurde, kupiłem evge i płyte za prawie 2k.. może bym utargował kebaba ;D

bez jaj ile można utargować za zakup, powiedzmy do 2k?

Link to post
Share on other sites

Ja bym brał asusa. Z tym grzaniem to chyba nie do końca tak..chłodzenie cuII roznosi temperaturę po całej konstrukcji, gdzie ciepło w innych układach chłodzących skupia się wyłącznie na układzie graficznym, polecam poprzeglądać zdjęcia z kamer termowizyjnych <http://www.guru3d.com/articles_categories/videocards.html , są przy większości recenzj  ;) >

Co do gwarancji... i tak pewnie będziesz chciał nową po tych trzech latach, więc nie widzę sensu dłuższej gwarancji w temacie kart graficznych, niż to co oferują...

Edytowane przez korbotrom
Link to post
Share on other sites

serio :);) , tak jak pisałem... zadzwoniłem do morele i spytałem się czy dostanę rabat??? spoko gościu poklikał w klawiaturę i rzekł dychę mogę dać :) , ja wiem że są to śmieszne pieniądze ale są... na dzień dzisiejszy morele ma u mnie dużego plusa...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...