Skocz do zawartości

Be Quiet 530W czy XFX Core 550W


Recommended Posts

Moja odpowiedz na twój temat znasz.

A wybieram L8 bo jest bardzo cichym, wręcz niesłyszalnym zasilaczem i wbrew pozorom także jest często polecany i w  L8 kultura pracy jest głównym punktem marketingowym - żaden zasilacz w tej cenie może poza E9 400W, super flower golden green 400w nie pracuje tak cicho.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

dzięki za odpowiedź, drobna korekta do pierwszego wpisu BeQuiet! który posiadam to model L7, a nie L8 - moje niedopatrzenie.

 

Jeśli chodzi o natężenie dzwięku - niestety na platformie na jakiej pracuję karta graficzna jest najgłośniejsza - ilość decybeli jaką ganeruje zdecydowanie przyćmiewa pozostałe podzespoły, więc czynnik głośności schodzi na dalszy plan.

Bardziej zależy mi na kulturze pracy, bezawaryjności konstruktu oraz możliwościach ew. OC. Będe wdzięczny za opinie.

Link to post
Share on other sites

dzięki za odpowiedź, drobna korekta do pierwszego wpisu BeQuiet! który posiadam to model L7, a nie L8 - moje niedopatrzenie.

 

Jeśli chodzi o natężenie dzwięku - niestety na platformie na jakiej pracuję karta graficzna jest najgłośniejsza - ilość decybeli jaką ganeruje zdecydowanie przyćmiewa pozostałe podzespoły, więc czynnik głośności schodzi na dalszy plan.

Bardziej zależy mi na kulturze pracy, bezawaryjności konstruktu oraz możliwościach ew. OC. Będe wdzięczny za opinie.

Jak ci zależy na tym co napisałeś w ostatnim zdaniu, to L8 zapewni wsio/ L7 to jakby powiedzieć szrot :)

Cos jeszcze chcesz wiedzieć?

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak ci zależy na tym co napisałeś w ostatnim zdaniu, to L8 zapewni wsio/ L7 to jakby powiedzieć szrot Cos jeszcze chcesz wiedzieć?

 

zależy mi na rzetelnej opini, który z tych dwóch zasilaczy wybrać, rozumiem że nie miałeś doczynienia z zasilaczem XFX w wydaniu 550W? dzięki za poświęcony czas w każdym razie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...