Skocz do zawartości

przenośny odtwarzacz-wątpliwości


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez iDaft,

Recommended Posts

Witam

posiadam słuchawki hd 380 pro

poszukuje jakiegoś odtwarzacza,

zastanawiam się nad FiiO e7 oraz nad klasyczna empetrójką

co jest lepiej wybrać? jeżeli chodzi o jakość dźwięku to jestem bardzo wybredny

Problem jest w tym że klasyczny wzmacniacz portable oferuje bardzo wysoką jakość dźwięku, ale z kolei moje źródło gł. tj. zwykły telefon, odtwarza tylko mp3 a mnie zależy na możliwości odtwarzania wav, flac

Poza tym czy da się podłączyć zwykły telefon do takiego wzmacniacza?

Z drugiej strony czy jest jakiś odtwarzacz mp3 którym "zadowolą" się moje słuchawki?

Bardzo proszę o rozwianie moich wątpliwości

Edytowane przez greghor
Link to post
Share on other sites

oczekuję tego aby dźwięk nie był zamulony oraz tego żeby nie byłą ograniczona scena (nie jestem pewien czy to się tak nazywa; w systemach srs to się nazywa focus)

a w przypadku wzmacniacza to jak odtwarza sie muzykę? włącza sie normalnie muzykę np: w telefonie i podłączasz go do takiego wzmacniacza?

Edytowane przez greghor
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

W przypadku mocnego playera nie trzeba wzmaka, nie są to jakieś strasznie słuchawki do napędzenia. Fajnie się z nimi zgrywają iRivery E30, H340, Sony NWZ-X1050, także neutralny odtwarzacz z dużą rozdzielczością byłby ok. Może iPod Video/iPod Touch 4G? Bardzo mocne grajki w sumie.

 

 

 

a w przypadku wzmacniacza to jak odtwarza sie muzykę? włącza sie normalnie muzykę np: w telefonie i podłączasz go do takiego wzmacniacza?

Przeważnie, to podłączasz interkonektem odtwarzacz do wzmaka (w przypadku iPodów dobrze użyć kabla LOD) i gra. Możesz dodatkowo regulować na nim głośność.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...