Skocz do zawartości

Co sadzicie o tym komputerze...


Recommended Posts

Witam, potrzebuje pomocy w złożeniu komputera który wlasnie składam, oto parametry:

Procesor: AMD APU A8-6600K X4 - 3.90 GHz, turbo: 4.20 GHz, BOX, Gfx 8570D, FM2
Płyta główna: GIGABYTE GA-F2A88XN-WIFI - m-ITX, AMD A88X, 2x DDR3, 1x PCI-E 16x, RAID, DVI, HDMI, WIFI n/ac, BT, S-FM2+
Pamięć RAM: DDR3 GEIL - 8 GB / 2133 (2x 4 GB), CL11, Leggera
Karta Graficzna: PCIex SAPPHIRE R9 270X 2048 MB DDR5, 256 bit, DVI, HDMI, D-PORT - 11217-00-20G 
Obudowa: COOLER MASTER Elite 130 - m-ITX, bez zasilacza, czarna 
Wentylator CPU: System Chłodzacy COOLER MASTER Seidon 120V - Intel 2011/1366/115x/775, AMD AM3(+)/AM2(+)/FM1/FM2 

Zasilacz: COOLER MASTER B500 - 500 W, PFC

 

Nie jestem pewny tylko czy zasilacz podoła on temu sprzetowi, jaki polecilibyście zasilacz do tego zestawu, i czy wszystko w nim gra mam na wydanie 2500,- ten zestaw na arest.pl wychodzi 2400,- wiec mam 100,- rezerwy w razie zmian i komputer musi byc pod m-itx.

Link to post
Share on other sites

Pomysl fajny ale napisz do czego zestaw ma sluzyc i czym sie kierowales wybierajac poszczegolne elementy?

Jesli do gier to lepiej sprawdzi sie intel?!

Po co pamiec 2133 MHz skoro jest zewnetrzna grafika - nie chce zle doradzic ale czy ona nie bedzie sie mocno grzala w tej obudowie?

Nie jestem specjalista ale dla mnie dobor elementow jest dziwny (niezrozumialy).

Link to post
Share on other sites

Co do pamięci to weź 1600, grafika raczej nie powinna się zbytnio grzać bo to niereferent, ale to chłodzenie niby wodne to szału nie ma. Kolega powyżej ma racje to dziwny zestaw ten co złożyłeś.

Edytowane przez fighter535
Link to post
Share on other sites

zmienilem konfiguracje według wskazówek ponizej zestaw czy cos jeszcze zmienic:

  1. Zastosowanie komputera : Gry
  2. Maksymalna kwota : 2500,-
  3. Których części potrzebuję : Cooler Master Elite 130, grafika AMD R9 270X 
  4. Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
  5. Rozdzielczość mojego monitora : 1440 x 900
  6. Specjalne wymagania : Obudowa m-ITX
  7. Części z poprzedniego komputera : Dysk 1 TB i napęd DVD
  8. Własna propozycja zestawu Zestaw komputerowy http://www.arest.pl/konfiguracja-71781
  9. Inne: Chciałbym płynie grać w Battlefielda 4!
Edytowane przez przdemekgruby
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...