Skocz do zawartości

Zamiennik PSU Fractal Design Tesla R2 650W


Recommended Posts

Bedą ostrzeżenia :D.

 

Śledzę już temat tej "walki" od kilku miesięcy i również dochodzę do wniosku że t.luk - pracujący dla chlodzenie.net / cooling.pl poleca produkty które są partnerami tej/tych stron. Polecane przez niego produkty są często gorsze niż polecane przez innych (tak jak tutaj Zalman Z9 Plus/ U3 vs Antec One). Wszędzie gdzie ja polecam m.in. tego Zalmana lub FD Tesla R2 to wchodzi t.luk i twierdzi że lepsze będzie zawsze coś od SPC, zwykle Gladius m40 i ich śmieszne Deusy. No bo przecież Gladius ma wszędzie filtry, lepszą wentylację, lepsze zarządzanie okablowaniem. Deusy M1 mają lepsze okablowanie ! I tak dalej... 

Ja polecam produkty w własnego doświadczenia a nie dlatego że mi za to płacą. Recenzje produktów SPC czasami są po prostu śmieszne a produkt wali chińszczyzną (Obudowy Brutus, Gladius, bez loga SPC w hurcie prosto z Chin po 1/5 ceny ich produktów, musiałbym pogrzebać trochę, gtxxor wrzucał wcześniej linki). 

 

W tym przypadku polecany jest zdecydowanie gorszy produkt Antec, a na stronie cooling.pl na samym froncie wielkie reklamy produktów SilentiumPC i Antec.

Link to post
Share on other sites

Takie buty :) Czy to jest prawda nie wnikam. Od kiedy powstaly fora tematyczne  // co kupic, sprzedawcy zaczeli na nich "doradzac".

Mysle ze jesli ktos podejmuje decyzje o kupnie sprzetu bo tak guru z forum mu doradzil moze rownie dobrze sposluchac Pana w mediamarkcie: "Prosze wybrac ten kabel HDMI jest tylko 50zl drozszy a ma pozlacane koncowki wiec nie bedzie zaklocen sygnalu"

:>

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...