Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w wyborze


Recommended Posts

Witam, mam krótkie pytanie i proszę o pomoc w zdecydowaniu. Ktore połączenie jest lepsze?

 

Płyta1 + Obudowa1 

 

czy 

 

Płyta2 + obudowa2 ?

 

Dodam, ze procesor bedzie i5-4570 z boxowym chlodzeniem i karta graficzna GTX 760 Gigabyte. Płyta asusa wydaje sie nie być przyjazna dla tak dlugiej i szerokiej karty, ale może sie mylę. Z góry dziękuje.

 

Link to post
Share on other sites

Bardzo dziwny temat. 

 

Mając procesor non K weź MSI B85 G43 + Fractal ARC R2 

 

Płyta w zupełności wystarczy do takiego procesora, obudowa to klasa sama w sobie. 

 

 

 

Płyta asusa wydaje sie nie być przyjazna dla tak dlugiej i szerokiej karty, ale może sie mylę.

 

Mylisz się  

Link to post
Share on other sites

Fractal Arc R2, ktory podałem, to wersja mini, a do niej wejda plyty tylko mATX. Midi nie mogę kupić, bo jest za szeroki, mogę miec max 21cm szerokości. Problem polega na tym, ze zamówiłem juz Arc mini R2 plus H87 Performance, ktory się w niej nie zmieści i teraz muszę wybrać, czy zmienic MOBO czy obudowę.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłeś przez neta ? Anuluj zamówienie albo je zmień telefonicznie. Jeżeli zamówienie już do Ciebie idzie to masz 10 dni na zwrot towaru  bez podawania przyczyny. 

 

Obudowę możesz zamienić na pełnego ATX typu Core 3000, ma on 200mm szerokości, wtedy wejdzie Ci H87. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Treble - na priv już mi nie odpisuj, bo widzę, że zaczynasz troszkę bałaganić z tematami i wiadomościami - wszystko załatwimy w tym temacie - nie rozpoczynaj kolejnego, jak to właśnie zrobiłeś, bo nic dobrego z tego nie będzie - poprzedni temat zamykamy!

Bardzo dziwny temat. 

Jak widać, kajitsu się troszkę zdziwił :)

 

Do rzeczy:

 

Czy ja dobrze rozumiem??:

1). Obecnie masz płytę ASRock Fatal1ty H87 za około 365zł, którą możesz wymienić lub zwrócić.

2). Masz możliwość zostawienie sobie tej płyty i kupienie ewentualnie nowej obudowy do 400zł o szerokości maksymalenj 21cm.

3). gdybyś oddał płytę, to miałbyś około 765zł na obudowę i płytę?

 

Jeżeli tak, to ja zrobiłbym w ten sposób:

Oddał płytę Asrock Fatal1ty i kupiłbym sobie taki zestaw:

MSI B85-G43 Gaming i obudowę Corsair Carbide Series 500R, która ma szerokość 20,57cm.

 

 

Kolejna sprawa:

Dodam, ze procesor bedzie i5-4570 z boxowym chlodzeniem i karta graficzna GTX 760 Gigabyte.

Jeżeli to wszystko dopiero będzie, to w/g Twojego zestawienia, wychodzi coś takiego:

i5 4570 + GTX 760 (GTX 760 za 1034zł!!!! :o  :mlotek: ) ASRock Fatal1ty H87 + buda do 400zł (w/g tego tematu) = razem około 2514zł

W tej kwocie, można mieć wydajniej, ładnie, dobrze jakościowo i pod wymiar:

 

http://i.imgur.com/uAEvK3j.jpg

 

 

 

...i na sam koniec:

Jeżeli zostajesz przy FD ARC mini, to wymień Asrock'a ATX, na już podanego wcześniej Asus'a Vanguard B85.

 

 Płyta asusa wydaje sie nie być przyjazna dla tak dlugiej i szerokiej karty, ale może sie mylę.

Mylisz się  

Yep, mylisz się ;)

Edytowane przez SKEEPER46
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...