Skocz do zawartości

Black Mesa


Recommended Posts

Dla tych co jeszcze nie widzieli oficjalnego trailera:

 

Projekt powstaje od 2004 roku. Ma być porządnym remakiem Half Life na silniku Source.

 

Co myślicie?

Jak dla mnie bomba. Wygląda to naprawdę fajnie i znając Source to można oczekiwać że gra będzie śmigać aż miło (o ile nie skopią kodu).

Ukończyłem Half Life już dość dwano temu ale gra jest długa i ma świetny klimat. W połączeniu z obecnymi efektami graficznymi będzie jeszcze bardziej wymiatać ;)

Oby mod rzeczywiście został ukończony jeszcze w 2009 roku.

Link to post
Share on other sites

W moda na pewno zagram chociażby ze względu na sentyment do dzieła Valve (które przechodziłem ponad 10 razy).

 

Mam tylko nadzieję, że to po prostu będzie stary dobry Half-life tylko w nowej oprawie graficznej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Moja przygoda z Half Life zaczela sie od dwojki kilka razy pruboawalem sie wkrecic w jedynke ale sie nie dalo bariera graficzna a wiem ze gra ma swietny klimat chodzenia po podziemnych laboratoriach i kompleksach dlatego ucieszyl mnie fakt wykorzystania silnika source :) na szczescie nie jest to polepszenie samych textur i fizyki tak jak to mialo miejsce w HL1 source tylko pelna przeróbka geometrii textur i fizyki no i co najwazniejsze zapelnienie przez modderow pustki elementami typu beczki wozek widlowy kontenery itd.itp jak dla mnie bomba :mrgreen: ;) :mrgreen: ;)

Link to post
Share on other sites

powstawanie takiego moda i jego popularnosc oraz zapewnienia wielu osob o uruchomieniu duzo mowia o kondycji dzisiejszego rynku gier... ilez mozna grac w girsowate gry, call of duty tez nie blyszczy (singiel z d...), itd.

Fabuła, bohater, zwroty akcji, roznorodnosc - to jest to czego potrzebuja starsi gracze. Jedyne co dostajemy to rozdmuchane akcje marketingowe, wynoszace na piedestal gry calkiem przecietne. Gdyby odrzec dzisiejsze produkcje z grafiki zostalaby tylko pusta skorupa...

Nie twierdze, ze kiedys gry byly lepsze... ale mialem nadzieje, ze wraz ze wzrostem popularnosci tej rozrywki, wzrostem budzetu bedziemy dostawac produkcje iscie epickie

p.s. tak, uwielbiam GTA4. Wlasnie ze to o czym pisalem wyzej. Byc moze inni zacheceni sukcesem Rockstara pojda w ich slady.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ze wstydem przyznam, że nie grałem w pierwszego HL (chyba nie miałem wtedy kompa, który nadawałby się do grania). Dwójka bardzo mi się podobała, jeden z lepszych FPSów w jaki grałem. Jestem bardzo ciekaw tego moda robionego przez amatorów (tak czytałem) i z chęcią pogram (o ile prace nie będą przeciągać się w nieskończoność jak DN Forever, który jest na ukończeniu już od kilku lat).

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...