Skocz do zawartości

Fractal Design Arc Midi R2 - co by w niej zrobić?


Recommended Posts

mam nie swoją obudowę Fractal Design Arc Midi R2 i mogę w niej coś porobić :)

to mi przychodzi do głowy :

- kratownice na topie i przodzie obudowy przemalować na biało

- chłodzenie (macho) przemalować na czarno (finy i headpipy)

- wszelkie kable i kabelki w środku białe

- tacka na (ta co w odudowe sie montuje) biała albo czarna

- cover na zatoki 5.25

narazie tylko tyle wymyśliłem, macie jeszcze jakieś propozycje ?

Edytowane przez swiezak018
Link to post
Share on other sites

Przeglądnij wpisy z ostatnich dwóch dni. Wymieniłem w nich rzeczy, które można zrobić podczas moddingu budy.

 

Podpowiem Ci jednak byś nie malował "kratownicy" na biało. Sam posiadam ARC R2 i wygląda bardzo dobrze z zewnątrz bez żadnych dodatków. Zrezygnowałem nawet z nagrywarki by nie niszczyć efektu szczotkowanego aluminium. W razie konieczności wyłączę kompa, podepnę dvd, ponownie go odpalę i wykonam pracę. Tak rzadko korzystam na napędu optycznego iż zbrodnią byłoby szpecić nim tę budę :P

 

Nie dawaj aż tyle bieli zostań przy czerni.Może przemalujesz śledzie i sanki na czerwono??? Niektóre elementy wyeksponuj przy pomocy folii szczotkowane aluminium by nawiązać do frontu obudowy. 

 

Bądź kreatywny.

Przysiądź i oglądaj zdjęcia komputerów innych userów po moddingu, a na pewno wpadniesz na jakiś ciekawy pomysł.

Edytowane przez MatysB
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No to już są jaja  dla  efektu wyciągać podzespoły że by obudowa się lepiej prezentowała , dlaczego nie wyciągniesz  reszty podzespołów  płyty procka ramu zasilacza i całej reszty  wtedy efekt będzie najlepszy, zbrodnią byłoby szpecić nimi  tę budę   :rotfl:  nie mogłem się powstrzymać ze śmiechu  bez obrazy

Link to post
Share on other sites

Mów co chcesz ale... Jak często używasz dvd? Raz na miesiąc, raz na dwa miesiące, czy wg podczas wgrywania systemu? Front nagrywarki nijak się ma do frontu ARCa zwłaszcza gdy wykorzystasz tylko jedną zatokę 5.25.

 

Z bebechami to już nie przesadzaj ponieważ ja będę miał powód by pośmiać się z Ciebie...

 

Jest to temat o moddingu więc stawiamy na wygląd jeśli szukasz all in one to zmień dział...

Link to post
Share on other sites

Chyba łapię :D  Chcesz dvd wsadzić do zatoki 5.25 na tyle glęboko by zostało miejsce umożliwiające doklejenie np przy pomocy taśmy 2stronnej plastikowej zaślepki imitującej szczotkowane aluminium? Dając także możliwość w każdej chwili zdjęcie zaśleki obudowy i obsługę napędu?

Link to post
Share on other sites

Dzięki za wyjaśnienie, plusik poleciał... wolno dziś łapię :mlotek:  Pomysł ciekawy. Jednak nie pomogę w tej kwesti. Posiadasz taką samą budę jak i ja. Rozbierz dvd, wyciągnij zaślepkę, wrzuć zdjęcia i pomyślimy.

 

 

Ja mam trochę inną koncepcję i wywalam to co jest dla mnie zbyteczne.:)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...