Skocz do zawartości

procesor X2 czy procesor x4


Recommended Posts

Było już o tym pisane na 1 stronie ale kolegi zasilacz nie jest " markowy " do tego jego mobo nie jest wysokich lotów co za tym idzie taki Phenom by mógł trochę to mobo przygrzać.


Ale nie do dostania phenom 955 95W

 

Wystarczy pisać do sprzedających a się znajdzie :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

tyci drogie są a dałem sobie jakiś pułap pieniążków tym bardziej jak pisze przedmówca o 95W widzę ciężko no i własnie chodzi o temp nie chce też ryzykować...

Edytowane przez sivy86
Link to post
Share on other sites

zostanę przy tym 640 :) bardzo chciałbym wam podziękować za wszystkie bezcenne rady gdybyście przypadkiem zauważyli że ktoś takowego chce sprzedać proszę napiszcie :) aha i czy mam jeszcze jakieś informacje wyciągnąć od sprzedającego za nim zrobię zakup ?? 

Link to post
Share on other sites

Prawdy się nie dowiesz czy był katowany OC więc jedynie się zapytaj jakie temperatury osiągał w spoczynku jak i pod obciążeniem ( zresztą tutaj też nie zawsze dostaje się szczerą odpowiedz ) jak i oczywiście jaka rewizja :)

Link to post
Share on other sites

Trzymaj się kolego i życzę udanych łowów :D


Tylko że kolega jeszcze w cenie 300 zł ma kupić chłodzenie które zostało mu zaproponowane.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://img01.tablica.pl/images_tablicapl/100293163_3_644x461_amd-athlon-64-ii-x4-640-2mb-cache-4-300ghz-procesor-akcesoria-i-czesci.jpgpanowie czy to ten athlon o którym piśalismy bo mam okazje tanio kupic klient pisze że nie był przegrzewany i że jest na Cathe 3 chce sie upewnic zanim zakupie :)

Link to post
Share on other sites

ten gość powiedział że coś u niego nie dało się odblokować nie wiem za bardzo o co chodzi... no więc jesli pisze athlon II x4 640 to jest oryginał nic nie podkręcany. ja nie zamierzam nic podkręcac kieruję się tym co jest w oryginale.

Link to post
Share on other sites

witam :) jestem już po zamontowaniu procesorka wszystko w porządku gry chodzą wyśmienicie :) choć chciałbym zapytać czy po wymianie procesora nie warto postawić system na nowo ? dzięki za dobre rady i dobrą opcje z procesorem :)pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...