Skocz do zawartości

[MULTI] Fallout - seria


Gość usunięty

Recommended Posts

Gram na survivalu... Dobra mniejsza z tym, jestem biednym "napsem" co go napadła frustracja. Mam gatlinga w 100% legalny sposób, tylko oczywiście jak to w grach bethesdy bywa, czasami brakuje npc. Udało mi się to truchło przywrócić. Nie będę dodawał lepszych luf do niego, bo mam ochotę na "spray'n pray". Modów nie mam i mieć nie będę. Po prostu razi mnie to jak NPC i AI mają problem z działaniem, a tutaj jest to więcej niż widoczne. Z kompanów nawet nie korzystam na razie, bo oni nie umieją wejść do windy i tak męczę ich z 10 minut żeby weszli...

 

@Mofixil, miałem tutaj na myśli coś innego niż standardowa wersja, normalnego bym dodał w ten sposób, ale co ja tu mam do tłumaczenia.

 

Zgodnie z działaniem tego czyli poziom trudności + level miało wpływ na to co gość będzie miał przy sobie i tak samo jak było z pełnym X-01 w Court 35 tak samo było tutaj - gość miał gatlinga na 100%.

 

No to trzeba dobić do poziomu 73 i lecę z questami, przecież X-01, wóz rdzeni i gatling się zmarnować nie mogą. Ja akurat czasami tak mam, że muszę się na czymś wyżyć i lewy przycisk myszy cały czas jest duszony, a kulki lecą do pierwszego napotkanego celu. W międzyczasie skupuję handlarzy wodą i tak zapas ammo się powiększa. Teraz mnie tylko ciekawi jaki zawód będę miał po głównym wątku, ale z czystą premedytacją przygotowałem garniturek, fedorę i 44 magnum dla Kelloga(niestety nieco yt zdradziło przypadkiem, ale oprócz tego kto to jest to nie mam absolutnie pojęcia co jest po drodze do niego).

 

Generalnie dziwię się też, bo niektórym lecą fajne zabawki z legendarnych, a ja dostaję nie wiem co... Coś czego na pewno nie użyję. Zrobiłem przez te 5 godzin małe śledztwo no i generalnie najlepszy loot jaki miałem to różne wersje fat mana,wyrzutni rakiet i części zbroi + inne karabiny, ale nic z ciężkich typu gauss, gatling czy minigun. Nie wiem po prostu co wpływa na losowość loot'a.

Edytowane przez Gadget
Link to post
Share on other sites

Z kompanów nawet nie korzystam na razie, bo oni nie umieją wejść do windy i tak męczę ich z 10 minut żeby weszli...

 

Przecież oni się magiczne teleportują później do Ciebie... Najzwyczajniej olej to. Jeśli zgubisz kogoś na zbyt długo, to wtedy go poszukaj, ale miałem tylko pojedyncze przypadki przez całą grę.

Link to post
Share on other sites

Dobra, jeszcze 3 poziomy i zaczynam sobie robić questy zaczynając od pobocznych(nie zaliczam do tego wejściowych questów instytutu, railroad i BoS). Zrobiłem wejściowe dla railroad, żeby mieć włókno balistyczne(lubię się z garniturem i fedorą :D). Dla BoS nie robiłem, dla instytutu nie zacząłem, ale na questy BoS obowiązkowo będzie fat man/wyrzutnia/ashmaker/gatling lub plazma + PA.

 

Nie wiem tylko jak tego builda nazwać, pominąłem walkę bronią białą i pięści. Wszystko co strzela dostało perka. Skradanie zrobione, wysokie int, charyzma, siła w połowie endurance też dosyć nisko, szczęście na 5, percepcja też jakoś połowa. Tak mi to wyjdzie na poziomie 78, ale pozostałe brakujące pojedyncze punkty już dodam w czasie linii questów trochę już mi się przez 70 poziomów łażenie po tych samych miejscach znudziło.

 

Czas na modlitwę i deszcz laserowy... Niedługo.

Edytowane przez Gadget
Link to post
Share on other sites

Poziom 81 - nie mogę już dalej, dość. Nie chce mi się, wolę questy. Takim też motywem zabiłem pewną osobę z automatycznej dzidy laserowej do kontroli kosmitów. Film mi się wrzuca, wyciąłem tylko fragment gdzie są lasery, ale to i tak będzie spojler. Czekamy na moje internety - będzie pokaz jak to się gra główny wątek na poziomie 81, chyba przeszedłem całego siebie, miałem skończyć na 50...

 

EDIT:

 

Spojlery ahead... Jak ktoś nie dotarł do kelloga to nie oglądać.

 

Edytowane przez Gadget
Link to post
Share on other sites

Moje spostrzeżenia:

 

- karabin gaussa jest zbugowany przez co przestałem go używać, nie jest zbyt celny nawet z lunetą, a do tego jeszcze jak mam idealny moment na strzał, naładowany strzał, chcę strzelić to nic się nie dzieje, muszę zacząć od nowa.

- karabin laserowy to szmelc, nawet wersje legendarne

- z karabinem plazmowym mam dobrą zabawę, wersja o 25% szybsza i tę polecam, da się wydropić

- minigun to lipa, nawet ashmaker

- .44 magnum ma jakiś problem z celnością (według mnie)

- Deliverer jest spoko, fajny pistolet i na popularną amunicję

- W pewnym momencie jedna i jedyna broń: GATLING LASER

 

Tak, nie wiem kto twierdzi, że lepiej dać lepsze lufy do dzidy laserowej skoro można zainwestować w perki i na pełnych perkach wersja z szybkimi lufami jest po prostu urządzeniem do kontroli każdego stworzenia. Nieważne czy to legendarny radscorpion(te są ciężkie na poziomie 80, nawet z tym jest to mega bullet sponge) czy szpon, wyciągam gatlinga i sieję, tak naprawdę to jest najtańsza broń do utrzymania patrząc na to, że 1 rdzeń daje normalnie 500 pocisków, z perkiem 1000(przeładowanie kolejne aplikuje resztę rdzenia), w dodatku jak ma się ciuszki albo farmę wody, to rdzenie są za darmo i można co 24 godziny wykupować handalrzy, best deal ever.

 

Zrobiłem postać pod narkotyki dlatego chodzę tylko i wyłącznie z Hancockiem, bo on to lubi, a reszta to potępia(zostaje chyba tylko jeszcze cait). Psychojet, tak forumowicze to jest właściwa rzecz. Wkurza cię bullet sponge? Weź psychojeta, z perkiem który daje działanie +200% i ciesz się slow motion przez 45 sekund wraz z DMG +25%. Zapewniam, że z takim zestawieniem automatyczny karabin plazmowy jest overkillem(ale to dla fanów żywej akcji, bo jak ktoś polega na vatsie no to gauss zawsze działa) no i ciekawe wrażenie, to jest pierwszy fallout gdzie gram "naćpany".

Link to post
Share on other sites

Nagrałem dzisiaj porównanie gatling vs plazma na 20 synthach eradicatorach :D Strasznie dużo kulek zjadają.

 

Psychojet i plazma według mnie wygrały, fajny efekt. Jak złożę to wrzucę.

 

Instytut jest żałosny jak 20 eradicatorów nie było w stanie mnie położyć. Już pomijam fakt, że to najwyższe synthy - mega bullet sponge jak idzie na niego 30 strzałów z plazmy, a z gatlinga wytrzyma prawie 500 albo i więcej... Mniejsza z tym i tak ich rozwalę, instytut ma u mnie żałosny wyrok śmierci.

 

PS. No tak, zapomniałem. Prochy w tej grze to bardzo dobra sprawa, polecam psychojet :D

Edytowane przez Gadget
Link to post
Share on other sites

ta gra w wersji waniliowej ma za wysoką jaskrawość i narzucony filtr*, jak jeszcze przepalą barwy takim setem, dodadzą te sztuczne cienie i inne "ulepszacze" wychodzi taka mamałyga, że bierze mnie na torsje

 

* w trójce wszystko było zielone teraz dali pomarańczkę

Link to post
Share on other sites

to akurat ciekawe, gdyby nie taki szczegół jak upływ czasu, ale abstra****ąc jakby to jeszcze podciągnąć zmodowane ciuchy i

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/11163/?

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/33201/?

 

w sumie to czekam, by przerobić tą grę trochę w kierunku survivalu, jak to zrobiłem ze skyrim

Link to post
Share on other sites

Myślę o jakichś fajnych modach, ale trzeba poczekać. Przede wszystkim bullet sponge... Pominąłem gatlinga, na slowmo brzmi źle moim zdaniem, "cool" sound jest w czasie realnym, ale za to można się bawić z overdrive, co przy gatlingu skutkuje wiecznymi krytycznymi(nie wiem czy to jest zbugowane czy jak). 20 eradicatorów, jeden stimpak w czasie zabawy, poziom survival. Teraz mam ochotę na "close and personal" czyli pięści :D

 

Idealnie nie wyszło, bo ultra graczem nie jestem, może można było rozegrać lepiej. No to... Tak się gra naćpanym :D

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
Stary news ale ujawnili zawartość pierwszych dodatków do Fallout 4


Jednocześnie od 1 marca cena SP skoczyła o 60% (20€) i obecnie wynosi 50€ czyli tylko o 10€ mniej niż podstawka. Bethesda oszalała, za taką zawartość wołać taką chorą kasę...  :o  :o

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...