Skocz do zawartości

Czy opłaca się kupić samsunga galaxy s3?


Recommended Posts

Witam w grudniu zamierzam zakupić nowy telefon.

Nie stać mnie na super-nowoczesne-smartfony jak galaxy s4 htc one czy iphone 5.

Chciałbym coś średniego za kwotę 1000-1300złn. Najbardziej spodobał mi się samsung galaxy s3 wiem że jest on stary nie znam się na telefonach ale z tego co słyszałem jest on nawet dobry ale czy to prawda?

Telefonu będę używał do grania słuchania muzyki oglądania filmów i zdjęć itd.

czy samsung jest warty uwagi i da sobie radę?

 
Link to post
Share on other sites

samsung galaxy note 2 mam go od tyg jest super !!! niby duzy itp ale po kilku dniach używania go wydaje mi się normalny... bateria super 3ma funkcji masa. Aktualizacje będzie miał. Według mnie lepszy od nota 3 jest. Zastanów się :)

trochę drogi

Edytowane przez soksok
Link to post
Share on other sites

Telefon  całkiem fajny  ma wystarczający  procek  4 x1.4ghz  i 1 gb ramu  , wyświetlacz  super amoled +  1280x 720  , trochę  czasami przycina   jak się ma dużo aplikacji na pulpicie ale to wina  nakładki od samsunga , po pewnym czasie  nawet  SGS4  zwalnia robi  niezłe zdjęcia  i  i kręci dobrej jakości filmy  ful hd  jedyna poważną wadą  to czas pracy na baterii  trzeba go ładować codziennie  . Ja rozwiązałem ten problem  kupując   baterie o powiększonej pojemności  4400 amh  Anker   , teraz spokojnie  przy takim samym użytkowaniu  wytrzyma min 3 dni

Link to post
Share on other sites

samsung galaxy note 2 mam go od tyg jest super !!! niby duzy itp ale po kilku dniach używania go wydaje mi się normalny... bateria super 3ma funkcji masa. Aktualizacje będzie miał. Według mnie lepszy od nota 3 jest. Zastanów się :)

 

A w czym to jest lepszy od Note 3 ?

Link to post
Share on other sites

W cenie :D

 

A tak na serio to odradzam Samsunga. Lepszym wyborem jest:

Xperia SP (tańsza, wydajniejsza, jaśniejszy ekran, lepiej wykonana, lecz ma gorsze kąty widzenia i słabszą czerń)

LG Nexus 4 (wydajniejszy, podobna cena, lepszy ekran, lecz gorszy aparat)

LG Optimus G (ulepszona, nieco droższa wersja LG Nexus'a 4, według mnie najlepszy wybór w tej cenie)

 

Jeżeli może być inny system to dochodzi Lumia 920, bardzo dobry smartfon z WP8.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...