Skocz do zawartości

Klawiatura mechaniczna za ok. 300-350 zł.


Recommended Posts

Jak w temacie. Planowałem do tej pory zakup G710 ale jednak nie widzi mi się wydawać tyle kasy na klawiaturę. 

 

Myślałem także o tanim Zalmanie K 500 ale ścierają się na nim klawisze.

 

Moje wymagania to:

 

- nie ścierające się klawisze

- musi być wytrzymała (tak by starczyła na 4-5 lat)

- może być głośna mnie to obojętne

- klawisze multimedialne - rolka lub klawisze do podgłaśniania, ściszania oraz mute

- podświetlenie najlepiej tak by było do wyboru niebieskie

- podpórka pod nadgarstki

- klawiatura nie musi mieć klawiatury numerycznej choć ta mile widziana

- porty USB nie muszą być choć mile widziane

- ważne abym mógł spokojnie kłaść palce na przyciskach i by omyłkowo nie wciskały się ,,same"

- co do przełączników to sam nie wiem, klawa ma być do gier - słyszałem, że do gier dobre są MX Red oraz Blue tak ?

- szybki czas reakcji

 

 

Co do firmy to wiem, że oprócz drogiej G710, mechaniki produkuje Roccat, Razer i Steelseries. Więcej nie znam za bardzo. W oko wpadł mi Razer BlackWidow tournament ale ja się co do Razera obawiam wytrzymałości. co sądzicie ?

 

Z góry dzięki :)

Edytowane przez Damian555666777
Link to post
Share on other sites

Co do wyboru klawiatury to nie będę szukał niczego bo znajdą się więksi fachowcy ode mnie, którym przez ręce przewinęło się wiecej mechaników lecz ja mam k90 z cherry red i z tego co pisałeś '- ważne abym mógł spokojnie kłaść palce na przyciskach i by omyłkowo nie wciskały się ,,same"' - sam przed zakupem bałem się Redów, że mogą być za lekkie, że ledwo od dotyku będą się wciskać, jak gdzieś napisali 'wciskają się od samego patrzenia'. I co? Ździwiłem się i to pozytywnie, nie są takie suuuper lekkie jak pisali, nie wciskają się od patrzenia, są lżejsze od membran ale nie przechodzi to w skrajność. Trochę zaryzykowałem ale ostatecznie jestem bardzo zadowolony. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...