Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Złożyłem niedawno zamówienie w sklepie internetowym morele.net. Po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwę tego sklepu, aby dowiedzieć się o nim więcej, ujrzałem nawet sporo negatywnych komentarzy na ich temat. Np. coś w stylu "Oszuści - Towar niezgodny z opisem", "Zła obsługa i realizacja zamówienia". Czy ktoś z was miał już okazję kupować sprzęt w ich sieci sklepów ? Jeżeli tak, to proszę o konkretne i szczere odpowiedzi na ten temat. Nie chciałbym mieć żadnych problemów ale okażę się przy odbiorze zamówionego towaru. Być może będzie to jeszcze w tym tygodniu. Czekam na odpowiedzi.

 

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Kupiłem od nich procek jakieś 2 lata temu. Wszystko było w porządku, nie mogłem narzekać. Ten sklep został nawet wyróżniony przez "Wprost" jako najlepszy polski sklep internetowy (choć nie wiem jakimi kryteriami się kierowali). Myślę, że nie masz się o co martwić.

Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio gdy się pytałem przez formularz kontaktowy na ich stronie o pewną kwestię, to po dwóch zapytaniach zadzwonił do mnie ten koleś na fona i telefonicznie wyjaśnił co i jak :)

 

To jedyny taki sklep, który mnie tak potraktował :P

Link to post
Share on other sites

W morele.net (odbiór osobisty) zamawiałem juz chłodzenie na CPU, GPU oraz proca. Nigdy nie miałem żadnych problemów, szybko i sprawnie. IMO jeśli maja dobrą cenę na jakiś produkt to nie ma co się zastanawiać i brać od razu.

 

*z uwagi na to iż odbierałem tylko osobiście nie wiem jak wygląda wysyłka towaru

Link to post
Share on other sites

Zamawialem tam niedawno grafike z serii 5000, procesor quad, glosniki creativa i rozne pierdulki typu przejsciowki i wentyle do budy jak i rowniez myszke - zero problemow.

 

PS. zamawiaelm te rzeczy w roznych odstepach czasu, niekiedy nawet 6 miesiecy i jakosc przez ten czas nie zmienila sie.

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem u nich pamięci Kingstona bo wystawili po promocyjnej cenie niestety gdy napisałem do kumpla czy też by na nie nie reflektował, bo również składał wtedy kompa, zdążyli już podnieść cenę o 30 zł bodajże :wariat: Kumpel kupił u nich już sporo rzeczy i zdarzyła się tylko jedna wpadka z prockiem okazało się przy odbiorze osobistym (Kielce) że w pudełku jest sam cooler :D a poza tym mieli rewizję C0 E8400 więc w sumie wyszło to na plus bo namówiłem go na allegro i za mniejszą kasę ma E0 :P

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie zakupy w morele.net to sama przyjemność. Wszystko jasno przejrzyście. Stan magazynowy wyświetlony -wiadomo co jest w danej chwili a nie na "zamówienie"...

Zakupy internetowe robię dość często, a pierwsze gdzie szukam towaru to właśnie sklep morele. Już kilkakrotnie kupowałem u nich, głównie sprzęt komputerowy. Wszystko OK bez uwag. Zawsze robiłem przedpłatę i korzystałem z wysyłki kurierem. Do 2 dni wszystko było. Tak że polecam jak najbardziej...

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi.

Oczywiście sklep godny uwagi. Uczciwi ludzie, miła obsługa, a co najważniejsze bardzo dobry sprzęt. Wszystko w porządku tylko nie przesłali opakowania po procesorze. Małe niedociągnięcie ale już to zgłosiłem i podobno wysłali. Polecam !

Temat uważam za zamknięty. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...

No średnio wiele osób narzeka. Po prostu nie przykładają wagi z mojej strony tylko tyle powiem że nie zawracać sobie głowy promocjami u nich, zwykła strata czasu ....

 

Wpisz w wyszukiwarce kilka wywodów znajdziesz ....

Link to post
Share on other sites

Kupiłem u nich pół komputera.

Okazało się że w obudowie brakowało jednej śrubki do wentylatora, napisałem w tej sprawie i w odpowiedzi kazali przesłać zdjęcie z zapewnieniem że przyślą jakiej brakuje.

Gdzieś w szpargałach znalazłem podobną więc machnąłem ręką, ale podejście pozytywnie zaskakujące.

 

Mam ich punkt odbioru w mieście ale i tak wolałem kuriera, wszystko szybko i sprawnie.

Jest też komputronik ale on aż śmierdzi niekompetencją, rzeczy jakie tam proponują to nie dość że dwa razy drożej to jeszcze wydajnością porównywalne do bubli z allegro.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Też tam kupowałem kilka rzeczy i nie mogę powiedzieć obsługa przy wydawaniu była bardzo sympatyczna, ale na infolinii się wielkie g... dowiesz o sprzęcie, zwykle odeślą do opiekuna który Cię oleje. Nie podobają mi się tam szalejące ceny, które wcale nie są najniższe więc kupuję u nich jak nie znajduję gdzie indziej, albo faktycznie mają w tej chwili najniżej (nie patrzeć na porównywarki bo oni zmieniają cenę i kilka razy na dzień).

Link to post
Share on other sites

Strony oceniające takie sklepy jak morele itp. mówią co innego i jest tam bardzo wielu zadowolonych klientów. Poza tym nie oszukujmy się. W każdym sklepie znajdzie się jakiś maruda i przy takim natężeniu ludu nic dziwnego. Więc troche więcej wyrozumiałości. Ja aktualnie mogę jedynie ponarzekać na techplanet., bo na prawdę w uja lecą.

Link to post
Share on other sites

Strony oceniające takie sklepy jak morele itp. mówią co innego ...

 

A co oceniają te strony? bo z tego co 5 min temu wystawiałem właśnie dla morele, to tylko sam proces zakupu, który oceniam bardzo dobrze szczególnie, że na drugi dzień odbierałem osobiście, a to że obrośli w pierze i jak potrzebowałem informacji o towarze to mnie zlali, czy to że gościa olali z gwarancją i kolega z forum musiał ich podprostować aby ją uznali to na tych stronach już nie znajdziesz.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...