Skocz do zawartości

Wiedźmin błąd CRC :[


Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam problem z Wiedźminem w Edycji rozszerzonej.

Zainstalować się nie da wyskakuje "Katastrofalny błąd".

Płytki skopiować na dysk się nie da "błąd CRC". Płyta ma tak od nowości od wyjęcia z pudełka.

 

Próbowałem utworzyć obraz płyty z włączonym pomijaniem błędów odczytu, po 8 godzinach ciągłego wyszukiwania i pomijania błędów wyłączyłem bo stwierdziłem że to sensu nie ma.

 

Niestety na torrentach nie mogę znaleźć mojej wersji z pasującym plikiem data3.cab(2GB)

 

Ma ktoś pomysł jak to szybko odczytać (może żadnych komplikacji nie będzie) albo skąd pobrać uszkodzony plik??

Link to post
Share on other sites

No niestety nikt nie odbiera. Poza tym w "warunkach gwarancji" jest napisane że jeżeli minęły ponad try miesiące od zakupu to owszem wymienią ale będzie musiał pokryć koszty wysyłki oraz "obsługi serwisowej".

 

Nakoś udało się utworzyć obraz płyty (po 12 godz.). teraz ciekawe czy działać wszytko będzie.

Link to post
Share on other sites

błędów było duuużo nie liczyłem ile ale na oko na pewno ponad kilkaset :hahaha: wszystkie pominięte.

Ale jako że większość objętości płyty to tekstury/audio/wideo to szansa że będzie działało jest spora.

 

Instalator (z obrazu płyty) jęczał że coś jest nie tak z plikiem "outro.bik" kazałem ignorować... najwyżej nie będę miał filmiku na zakończenie... na YT sobie obejrzę :P

 

Teraz KU___A nie mogę odpalić bo gra mieli płytą przez minute żeby stwierdzić że jej tam nie ma :)

 

Patch 1.5 usuwa zabezpieczenia utrudniające życie legalnym użytkownikom i można na nim grać bez płyty. Za jakąś godzinę powinien skończyć się pobierać... o ile nie zerwie połączenia.

 

--

 

A tak swoją drogą to jak tu nie piracić ?

 

Taki pirat sobie pobierze .iso i ma pewność że będzie działać.... może mieć nawet trojana gratis :P

Płytami nie musi żonglować bo od tego są cracki.

Płacić nie musi...

 

No ja widzę same zalety :P

 

 

Edytuj swoje posty.

 

Sory. Nie chciałem edytować bo to tak jakby z innej beczki.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...