Skocz do zawartości

Sprzęt do battlefield 4


Recommended Posts

SIema.

Słyszałem że jesteście dobrym forum który pomaga w składaniu komputera od podstaw.

A więc szukam sprzętu który zdoła pociągnąć gre Battlefield 4 jak i inne gry.

Chciałbym żeby komputer już był na 4-5 lat i ciągnął gry na Ultra.

Mój budżet to 2500 mogę dodać te 200 zł.

Moja rozdzielczość to 1440x990 za niedługo 1990x1024.

Ps.

Chciałbym żeby komputer działał płynnie w grze battlefield 4 na Ultra przy 70-w góre :).

Dziekuję i Pozdrawiam Forum Benchmark.pl.

Link to post
Share on other sites

 

 

Chciałbym żeby komputer już był na 4-5 lat i ciągnął gry na Ultra.

Za 2700zł będzie bardzo ciężko złożyc coś co teraz będzie ciągnęło gry w ultra, a co dopiero 4-5 lat.

 

Za 2800 możesz mieć całkiem niezły zestaw z R9 280X: http://forum.benchmark.pl/topic/106891-komputer-2800-z%C5%82/?do=findComment&comment=1198451 (tylko dokupić drugi moduł RAM w przyszłości i będzie naprawdę dobrze)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Proszę: http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=57915

Razem: 2849 zł

 

Aby zachować budżet zamieniłem procesor na tańszą odmianę - i5-3350P. Karta też trochę tańsza wersja od Gigabyte, reszta to samo co w zestawie kolegi Breaky83 z linka.

 

Tu masz test tego Radeona w BF4: http://pclab.pl/art55318-4.html.

Edytowane przez BlueMike
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przy 4GB ramu to będziesz miał problem pograć w BF4.

@BlueMike polecanie radeona do BF4 na którym autorowi najwyraźniej najbardziej zależy (zakładam że multiplayer) to głupota bo karty nvidii radzą sobie tutaj zdecydowanie lepiej. Chyba że wyszły jakieś sterowniki które znacznie podniosły ilość fps o jakich nie wiem.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie wolałbym zejść do np 760 która prawdopodobnie będzie wydajniejsza w multi BF4 oraz za zaoszczędzone pieniądze kupić od razu 8 GB ramu bo jak już pisałem 4 to jest niestety zbyt mało.

 

Edit.

Oczywiście lepiej kupić 280X bądź nawet 770 ale miałem chwilę temu problem z PC i wiem jak wygląda BF4 na ultra przy 4GB ramu... jak dla mnie niegrywalny. Jedną opcją jest zakup słabszej karty i kupienie ramu 8GB ramu a drugą to zejście z detali do czasu zakupu drugiej kości.

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites
Jedną opcją jest zakup słabszej karty i kupienie ramu 8GB ramu a drugą to zejście z detali do czasu zakupu drugiej kości.

Autor pisał, że dokupi niedługo te 4GB, więc lepiej zainwestować teraz więcej w lepsza kartę i niedługo potem za te 130zł kupić ten moduł, niż narzekać, że mało FPS.

Edytowane przez BlueMike
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Osobiście dla mnie ten test jest bardziej wiarygodny na obecną chwilę ze względu na to iż jest na nowszych sterownikach.

http://pclab.pl/art55318-4.html

 

Autor napisał że "kupi później" a kiedy to nie sprecyzował.

 

Oczywiście 280x jest lepszym wyborem od 760 bo będzie wydajniejszy w znaczniej większości gier ale też przecież jest droższy. 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Chciałbym żeby komputer działał płynnie w grze battlefield 4 na Ultra przy 70-w góre :).

 

Tutaj nawet titan nie da rady na ultra i full HD przy takim fremate  :) Za 4-5 lat to najwydajniejsze dzisiaj dostępne zestawy z kartami w SLI nie dadzą rady z nowymi tytułami na ULTRA

 

Najlepiej brać 280X daje najlepszy stosunek ceny do wydajności. 

Edytowane przez Lucky87
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Okej dzięki wezmę jednak 280x a później kupie 1 kość RAMU i bedzie ok.

Jak użyje tego kodu co jest w tym linku to bedzie On działał czy nie  ?.

Jak będzie uzyty przez 2-5 osób. ?


Jeszcze jedno czy ten procek jest wydajny i lepszy od I5 4570  ?.


Czy stronka esc.pl jest zaufana ?.

nie będe miał zadnych problemow z nia

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...