Skocz do zawartości

Telewizor 26" - 32" jako monitor


Recommended Posts

Witam

Poszukuję telewizora, o przekątnej między 26, a 28 cale, który będzie służył jako TV i dodatkowy monitor do wygodnego grania . Telewizor będzie stał naprzeciwko mnie w nie dużej odległości dlatego chyba lepszy bedzie 26-28 cali niż te 32.. (podłączony stale do komputera stacjonarnego)

 

Garść informacji:

- TV będzie wisiał na ścianie, więc zależy mi na tym żeby łącznie z uchwytem mało odstawał od ściany

- Rozdzielczość musi być fullHD, nawet nie jako TV, tylko jako monitor, nie zniósłbym gry w 1366x768, zwłaszcza że będe oglądał z dość małej odległości

- kąty widzenia powinny być duże

- musi mieć możliwość odtwarzania filmów z przenośnego dysku, lub pendrive'a

 

Samemu ciężko mi jest znaleźć odpowiedni TV, zwłaszcza 26 cali (praktycznie nie ma modeli z fullHD) więc zwracam się o pomoc do doświadczonych w temacie forumowiczów

 

Z ceną nie chciałbym przekroczyć 1100zł, bo muszę doliczyć jeszcze akcesoria typu , kabel hdmi itd.

Najlepiej jakbyście mi coś znaleźli w RTV EURO AGD bo ma punkt w moim mieście ;)

 

Z góry dzięki za odp

Pozdrawiam Buli :D

Edytowane przez Bulis
Link to post
Share on other sites

hmm.. nie wiem co miała wnieść ta wypowiedź, ale spoko.. uważasz, że za tą cenę nie ma żadnego dobrego telewizora ?.. Dla przykładu za linkuje ci 32 calowy telewizor w full hd itp. za cenę 1200 zł http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-32ln5400.bhtml i on jest już spoko, ale ja szukam czegoś mniejszego, więc jeśli już masz komentować mój temat to z sensem proszę ...

Link to post
Share on other sites

miałem okazję oglądać możliwości telewizora LG za 4,5k... jednym zdaniem: dno, metr mułu i zdechłe wodorosty, w każdym razie gdy patrzeć na proporcję jakości do ceny, bo sam w sobie byłby ok, jakby kosztował połowę z tego, boję się nawet spekulować jak działają te wynalazki za ~1k

 

ale jak ci pasuje to ok

Link to post
Share on other sites

chyba muszę cię za ten wyskok z budżetem przeprosić, ceny LCD TV drastycznie spadły i modele nie dawno za 2,5k wzwyż teraz zeszły poniżej 2k... ok te LG tym samym stały się mniej przerażające, ale powiem wprost:

Sharp LC-32LE352E tylko jest kurcze ciężko dostępny mówiąc eufemistycznie

Link to post
Share on other sites

Tylko czy kolega Bullis w ogóle próbował grać na telewizorze ?

Bo jak nie to lepiej najpierw spróbować gdyż może być zawód (choć nie musi).

 

Wspominam o tym bo próbowałem grać na telewizorze 38" i szybko wróciłem do biurkowego monitora 17" (więc może jest więcej takich dziwaków jak ja)

Link to post
Share on other sites

Mi przeszkadzało co innego: uruchamiając te same gry na TV miałem wrażenie że jakość grafiki została przełączona z high na low.

Prawdopodobnie jest to spowodowane rozmiarem pikseli oraz faktem że na TV lcd jest mniejszy zakres kolorów niż na monitorze podobnej klasy.

Muszę spróbować jak to jest na TV plazmowym.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...