Skocz do zawartości

Recommended Posts

jak już sklecisz wsio to wrzuć jeszcze jakieś fotky bo ciekawie się zapowiada

OKI

 

Jeszcze sporo roboty z kabelkami i montaż wentyli + panel ale dziś na "kaca" kupiłem sobie externala 1TB :rotfl:

Kobitki kosmetyki a my coś do PC-a...troche to pokręcone ale prawdziwe.

 

Link to post
Share on other sites

dziś na "kaca" kupiłem sobie externala 1TB :rotfl:

Kobitki kosmetyki a my coś do PC-a...troche to pokręcone ale prawdziwe.

A tam od razu pokręcone :o kobitki jak to kobitki wiadomo, że kochają wszystko co się błyszczy i inne duperelki a nie wspomnę już o kosmetykach :rotfl: na tego kaca to dobry pomysł może kiedyś też sobie sprawie jakiegoś gadżeta :o
Link to post
Share on other sites

Narazie 4.2GHz i jeszcze robi łaske :rotfl: dam mu troche papu tak na popęd (teraz 1.4V) i zobaczymy :o

No i jednak zmienie RAM bo jest już troche nudny (1700zł. :rotfl::o :o )

Z tego co mi wiadomo to masz rewizje C0 i tak ładnie go podkręciłeś :P może uda Ci się więcej z niego wycisnąć. Jakie pamiątki zamierzasz zakupić?
Link to post
Share on other sites

pisałem o nich newsa ale wtedy mieli urlopy niby prawie wszyscy i się nie wyrobili... ;/

a szkoda bo pamiątki bardzo mi się podobają tylko te timingi :> jak miałbym już brać to brałbym OCZ-y te co mutli chce sobie fundnąć :rotfl:

 

ps. multi u mnie te pamiątki kosztują 200zł mniej niż w komputroniku :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Mam dziś troche szczęścia (i oby tak zostało do jutra), w nocy troche trenowałem na "SuperPI" i po ustawieniu RAM-u na 1750Mhz (8-8-8-24-1T) sie okazało że kosteczki chromolą prace w takich warunkach a co za tym idzie system odmówił bootowania :D .

Na szczęście obyło sie bez resetu :?: teraz sie namyśliły i mogłem poustawiać w biosie.

 

Link to post
Share on other sites

MJ możesz też poustawiać koligację dla wszystkich 8 wątków (tylko trzeba odpalać 4x Orthosa).

Tak, oczywiście wiem o tym ale o stabilnym 4.2GHz i tak moge zapomnieć :D

Wczoraj pociągnołem jeszcze "IntelBurn" i w sumie jest niezły.

 

edit :

Po chwili kombinacji :) jest troche lepiej (papu) ale i tak sie chlaszcze po obciążeniu na wszystkie rdzenie.

 

Pujdzie z dymem :?: albo go złamie...

 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=643209

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...