Skocz do zawartości

Recommended Posts

a czy nie lepiej narazie zainwestowac w mala chlodnice (bo narazie chyba cpu tylko planujesz) a potem jak bedziesz chcial rozbudowac chldozenie to dokupic 2 i zrobic uklad na dwie chlodnice? teraz wydatek bedziesz mial troche mniejszy a chyba wyjdzie na to samo ?

Link to post
Share on other sites

a czy nie lepiej narazie zainwestowac w mala chlodnice

Sam powiedziałeś wyjdzie prawie na jedno, jak już mam wywalić kase na WC to wole raz i mieć to z głowy. I chce to raz upchać i zpomnieć o sprawie do czasu rozbudowy. Jak będzie super wydajnie to sie nie pogniewam :)

Link to post
Share on other sites

Faktycznie trochę słabo to wygląda. Do środka tej budy chłodnicy nie zmieścisz więc chyba najlepszym rozwiązaniem będzie montaż "luzem" chłodnicy a jak przyjdą fundusze na obudowę to będziesz mógł pomyśleć o tym dystansie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witam

Panie i Panowie jest sprawa :D.

 

W związku z nabyciem nowej budy pomysł założenia WC został troche odsunięty w czasie.

Proc dalej sie grzeje i mam ochote kupić coś tymczsowego, czy możecie coś doradzić ?!

Wylukałem coś takiego :

http://www.cooling.pl/arctic-cooling-fr ... 51454.html

I sam nie wiem, "Noctua" jest droga a to ma być tylko na zatkaj dziure :D

Macie jakieś pomysły ?

 

Link to post
Share on other sites

No to może tego Mugena 2??

Chyba tak zrobie :idea: tylko to kawał kloca :lol: ciekawe czy wlezie na mobo (radiator sekcji zasilania).

Ale co tam ostrzyge drania z paru żeberek i dopcham kolanem :lol:

 

Jak Ci już ten mugen 2 nie będzie potrzebny, to go odkupie od Ciebie :lol:

Link to post
Share on other sites

Jak Ci już ten mugen 2 nie będzie potrzebny, to go odkupie od Ciebie

Jakoś sie może dogadamy a może chcesz "Thermalright" jest boski ale nie do chłodzenia :lol::lol::lol:.

Jak będe opychał "Mugena" to pewnie będzie info na forum, ew. daj email na PW a będe pamiętał no chyba że uciułam szybko na WC (mało realne)

 

Link to post
Share on other sites

Jak Ci już ten mugen 2 nie będzie potrzebny, to go odkupie od Ciebie

Jakoś sie może dogadamy a może chcesz "Thermalright" jest boski ale nie do chłodzenia :lol::lol::lol:.

Jak będe opychał "Mugena" to pewnie będzie info na forum, ew. daj email na PW a będe pamiętał no chyba że uciułam szybko na WC (mało realne)

 

Mam nadzieję, że nie wcześniej jak za 1-2 miesiące xd

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...