Skocz do zawartości

[MULTI] Path of Exile


Recommended Posts

Witam

 

Nie znalazłem na forum jakiegoś większego tematu poświęconego PoE wiec pora to zmienić :-> Ktoś gra oprócz mnie w te podróbkę Diablo (wcale nie gorszą a nawet...) :D?

Chwalimy się tutaj swoimi buildami, itemami, odkryciami, a także pomagamy rozwiązywać problemy i doradzamy.

 

Trochę o mojej przygodzie z PoE

 

 

Zacząłem grać w raz z pierwszym dniem open bety, potem zrobiłem sobie przerwę aby powrócić po premierze. Od około 3tyg lvl swojego Sciona pod Spectral Throw obecnie 82lvl. Dps buff: Double Strike 14K, ST: 3,3K; 3,4K Life, 8K Aromour, 75% All res - Liga Domination

A tutaj najlepszy item jaki mi wypadł na mapie 66 :P

 

 

 http://i.imgur.com/u8erSUV.jpg

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Próbowałem w to TROSZKĘ grać ale język angielski oraz brak (moim zdaniem) intuicyjności w wyborze wyposażenia mnie zraził. Mam jednak nadzieję, że kiedyś wrócę do gry, tym bardziej że na Steam jest darmowa.

Link to post
Share on other sites
Jak tam wygląda pvp ? Da się normalnie z typami randomowymi nawalać ?

 

Da 

 

 

grać ale język angielski

 

Trwają prace nad PL wersją, która ma wyjść w przyszłym roku

 

 

System wyposażenia ? Co masz na mysli :P? Dla mnie jest super możesz sobie dowolnie "wybić" soxy na kamienie, łączyć je, zmieniać kolory. 

 

Ja od soboty lvluje nowego sciona (pod inne pasywki) obecnie 61lvl  :D

Edytowane przez Kubuś73
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

To zależy jaki styl gry preferujesz... Masz tutaj kilka stron z buildami, na pewno wybierzesz coś dla siebie. Od siebie moge polecić Rangera/Sciona pod Spectral Throwa

 

http://pathofpoe.com/

 

Dla:

Duelist

Marauder

Ranger

Scion

Shadow

Templar

Witch

Link to post
Share on other sites

Zależy od buildu ale zwykle armour. Polecam pasywke Iron reflexes (całą evasion przekształca w armour, więc możesz mieć itemy z eva lub arm nie robi to różnicy)

 

http://i.imgur.com/PaneVjD.jpg

Edytowane przez Kubuś73
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Jeśli chodzi o lvlowanie to fajnie to idzie dueliście i scionowi

Ja tam gram rangerem (łuczniczka) i jestem całkiem zadowolony. Próbowałem też tym cichociemnym ale łeeeee... :/ Ogólnie wolę walkę na odległość niż w zwarciu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...