Skocz do zawartości

Monitor do 250 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez karwan014,

Recommended Posts

Witam, poszukuje  monitora do 250 zł.


 


Użytkowanie: Microsoft Office / Counter Strike Global Offensive / Przeglądanie benchmark `a  :menda:


Matryca: LCD


Cena: max. 270-280  zł z wysyłką.


Przekątna: 21-23" 


Rozdzielczość; 1920x1080


Odświeżanie:  75 Hz.


Porty: DVI / D-Sub , minimum 1 z nich najlepiej DVI.


 


Uwagi:  nie może posiadać martwych pixel`i i innych tego typu rzeczy. 


 


Pozdrawiam.  :pomocy:

Edytowane przez karwan014
Link to post
Share on other sites

 

 

Chyba żartujesz. 

Że tak zacytuję klasyka: "No chyba Ty".

 

Monitory 21,5 najtańsze kosztują ok. 400 zł z wysyłką - nowe.

Więc lepiej dozbieraj chociaż te 400 zł, choć za tyle nie kupisz nic ciekawego.

Powiem więcej za 250 nie kupisz nawet nowej 18,5".

 

A z rozsądne monitory znajdziesz w temacie u góry - Chcę monitor za...

Link to post
Share on other sites

No, a patrząc logicznie jeżeli w miarę dobry monitor kosztuje 400-500 a 23'' powyżej 650 to jakim cudem chcesz dostać coś używanego za mniej niż 300?

Dodajac do tego fakt iż monitory powyżej 22'' są w Polsce standardem od nie tak dawna

Link to post
Share on other sites

Nie, nie myślimy, że Led.

Jak odpalilem allegro to jak tak patrzę, to za dużego wyboru nie ma, raptem 4 modele lub totolotek za 180 zł - co ci przyślą to będziesz miał.

A ogólnie to te monitory w zasadzie są siebie warte i obojętnie co weźmiesz to wyjdzie na to samo.

Poczekaj jeszcze z nadzieja, że jakiś ekspert od monitorów odpisze, ale nie bez powodu w poradniku masz kategorie "poniżej 550 zł" obojętnie co weźmiesz wyjdzie na to samo

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie, nie myślimy, że Led.

Jak odpalilem allegro to jak tak patrzę, to za dużego wyboru nie ma, raptem 4 modele lub totolotek za 180 zł - co ci przyślą to będziesz miał.

A ogólnie to te monitory w zasadzie są siebie warte i obojętnie co weźmiesz to wyjdzie na to samo.

Poczekaj jeszcze z nadzieja, że jakiś ekspert od monitorów odpisze, ale nie bez powodu w poradniku masz kategorie "poniżej 550 zł" obojętnie co weźmiesz wyjdzie na to samo

180? To jest moja aukcja. Monitor bardzo dobry ale ma nierówno podświetloną matrycę stąd cena.

 

Mój stary 2233SN z aukcji vs nowy S22B300 LED. Do worda , internetu bez problemu się nadaje bo na jasnym tak tego nie widać (a i aparat swoje przekłamał). Ale jak ktoś chce mieć perfekta za 250 i to z DVI.............. śmiech na sali. Tylko że za ten ledowy jest wart ~440PLN Taki szczegół.

 

http://i.imgur.com/fwEB2SV.jpg

 

http://i.imgur.com/QrMsqoC.jpg

Edytowane przez walazz
Link to post
Share on other sites

Ideału nie szukam, ale są takie monitory jakich szukam, mają tyle cali ile chcę reszta parametrów się zgadza oprócz tej rozdzielczości. Ciężko znaleźć monitor obsługujący tą rozdzielczość.

Edytowane przez karwan014
Link to post
Share on other sites

walazz

Nie chodziło mi o ten, tylko o aukcje typu kup za 180 monitor używany w biurze etc. Nie wiesz co dostaniesz - dlatego totolotek :)

 

A dopiero teraz zauważyłem jeszcze wymagane FHD - kolego karwan 014, ciężko będzie znaleźć coś za tą cenę z tymi wymaganiami, chyba, że wadliwych...

Link to post
Share on other sites

Za taką cenę mogę Ci sprzedać mojego starego CRT 19 cali, nie jest idealny tak jak chcesz, tylko ta rozdzielczość... Ale jak pryśniesz go szprejem czarnym to będzie pięknie wyglądał jako podstawka pod kwiatek w gościnnym.

 

A tak serio to żeby chociaż mi się takie parametry za taką cenę śniły to by było dobrze. Podnieś zakres do 400-500zł to wtedy może coś w miarę sensownego kupisz :-)

 

Tapnięte z mojego LT26i.

 

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...