Skocz do zawartości

Biały smartfon 4,3 - 4,7 cala.


Recommended Posts

Potrzebuje kupić telefon o kolorze białym, o przekątnej w granicach 4,3 - 4,7 cala. Wymagania:
kolor: biały
przekątna ekranu: 4,3 - 4,7 cala
w miarę jak najcieńszy (np alcatel one touch idol 6030x )
stabilne i szybie działanie menu (gry i aplikacje nie są priorytetem)
dobry aparat główny i gps
cena max do 650zł

Szukam czegoś na prezent, idealny byłby Lenovo S820, no ale nie mieści się w przedziale cenowym poza tym w telefonach z chin android nie jest w 100 % po polsku, a system jest rootowany - chce telefon dla laika, który nie będie nic przy nim majstrował..... Rozważałem również Alcatel One Touch 6030x i HTC Desire 500, Xperia SP (z tym że te dwa ostatnie raczej nie wchodzą w zakres 650zł). Jakieś propozycje ?
Link to post
Share on other sites

Ponieważ nie piszesz, że tyloko Android to plecam :

 

Nokia Lumia 720 - do kupienia za 650 - 700 zł - różne kolory w tym biała.

 

Swietny aparat z jasym - światło 1.9 - obiektywem Car Zeiss.

Jeden z najszybszych systemów - czyli Windows Phone 8 - szybkosc iPhone, Andoid nie ma najmniejszych szans, Nawet Nexus 5 czy Xperia Z1 działają wolniej.

GPS + GLONASS - czyli używamy zarowno satelitów Amerykańskiego systemu GPS jaki i Rosyjskiej : Globalnaja Nawigacionnaja Sputnikowaja Sistiema :)

Bonus od Nokii - HERE DRIVE - darmowa, Głosowa Nawigacja OffLine, pobieramy mapy i tyle, żadnego połączenia z internetem. Dokładnie jak Automapa czy TomTom. Lumia 720 ma mapy polski, a caly świat dokupimy za 70 zł. Aktualizacje map są darmowe. 

ekran 4.3 cala, technologia Clear Black z Gorilla Glass 2. 

Dlugi czas pracy - dwa dni intensywnego używania spokojnie.

Jakość wykonania i spasowanie - fenomenalna, jeden z najlepiej wykonanych telefonów, poziom iPhone. Smukły, dobrze leżący w dłoni.

Do tego mozliwość dokupienia nakłądki do Ładowania Indukcyjnego (bezprzewodowego) - sam posiadam L720 z taką nakładką i nie wyobrażam sobie życia bez niej :)

Wsparcie i nowe wersje softu zagwarantowane do 2016 roku.

 

Sumując - Lumia 720 to idealny telefon dla kogoś kto mało gra, a zależy mu na czasie pracy, szybkosci, płynniści działania, pożądnej nawigacji.

Sam mam podobne wymagania i dlatego kupiłem Lumie 720. Po trzech miesiącach jestem zachwycony. Mojego służbowego Szajsunga Galaxy S4 bije na głowę - w każdej kategorii, z jakością wykonania włącznie.

Link to post
Share on other sites

Nie jestem fanem Nokii i Windowsa.... Szczerze to nie lubie tych dwóch marek, i mimo iż może to i nie najgorsze rozwiązanie ,to nie chce się przyczyniać do kolejnego sprzedanego egzemplarza bo nie przepadam za tymi markami


A co sądzicie o LG L9 ?


LG L9 czy Xperia SP ? - A może inny model ?

Link to post
Share on other sites

Powiedzmy ze zwiększyłem budżet do 750 zł, poza tym świoetasię zbliżają więc będą promocje :) . Ostatnio oglądałem i czytałem mnustwo recenzji, i heh, zamiast mi pomóc namieszały mi w głowie.... Sam osobiście wiem jaki sopbie bym kupił telefon, ale ten nie jest dla mnie , a ma być prezentem dla dziewczyny.... Jak już zaznaczyłem ma być biały, o przekątnej od 4,3 do 4,7 cala, w miarę cienki i o szybko działającym systemie :) . Fajnie by było by obsługiwał dwie karty sim (ale to już nie jest wymogiem :)). Chce także znaną markę (sam się tym nie sugeruje, ale prezent powinien taką posiadać :))....

 

Zaznaczam również że mimo iż budżet to około 750 zł, to im taniej tym lepiej :), interesuje mnie cena/jakość.

 

 

Edytowane przez Mac888
Link to post
Share on other sites

Lumia 720 to wydatek minumum 800zł, wiec w tym przedziale cenowym znajduje się miedzy innymi: Galaxy S2, Desire 500, One S, Huawei P1, Xperia SP, Xperia L i mnustwo innych.....


 

Kruger byłby idealny, gdyby nie fakt iż to mało znany producent.... A zależy mi na o zgrozo neiwierze że to piszę: na marce telefonu....

Link to post
Share on other sites

z tym s2 to chyba nie ten budżet.... a na prezent kupować styrany telefon to lekko mówiac żenada...

Nic lepszego z tego co się orientuje niż L9 nie uświadczysz a i L9 za 650zł będzie ciężko dostać...

 

@No i co, dostanie niby SII nowego? No chyba, że taki na 1 rocznej gwarancji serwisowj mu pasuje ( ale to są chyba refurby z Chin czyż nie ? ) to wtedy tak...

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Jeżeli jest 1 rok gwarancji to jest chińczyk.

Xperii SP to nawet za te 750 zapewne nie wyrwiesz. Z SGS2 podobnie, ich cena poszła ostatnio mocno w górę. Wyjątkiem są chińczyki.

 

Według mnie powinieneś się spytać dziewczyny czy pasuje jej WP8 (niech się pobawi jakimś smartfonem z WP8) i jeżeli się zgodzi to kupić tą Lumię 720, to będzie chyba najlepsze i najmniej problematyczne wyjście.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...