Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zalman Z3 (b/z)

Crucial 4GB 1333MHz CL9 Ballistix

LG GH24NSB0 SATA (black)

Intel Core i5-4570 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

Sapphire Radeon R9 270X OC Boost Dual-X 2GB DDR5 256bit (1020/5600)

Thermaltake Smart SE Modular 80+ 530W

MSI B85-G43 /intel B85, LGA 1150/

 

2510 zł + kod na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówieniaX98TY2AZ + dostawa

 

Dodatkowo dopisz "RATY" 

 

- mocny CPU http://pclab.pl/art53333-22.html

- mocna GPU http://www.frazpc.pl/artykuly/924925-3/msi-r9-270x-hawk---testujemy-nastepce-radeona-7870

- GPU w BF4 http://www.techspot.com/review/734-battlefield-4-benchmarks/page3.html

 

W silniku Frostbite jak widać AMD spisuje się o wiele lepiej dla tego nie widzę tutaj wpychania na siłę GTX 760 kosztem CPU 

 

Modularny zasilacz, obudowa z 3 wentylatorami, regulatorem obrotów i pełnym ofiltrowaniem. W przyszłości dokup kolejną kość 4 GB RAM

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Kwestia sterowników ja nie narzekam czekam aż będzie tańsza gtx 780ti bo teraz drogo i same referenty. NA 660 ti OC ultra stałe 60 fps wydaje mi się że gdy nvidia dopracuje sterowniki bf 4 będzie chodził o niebo lepiej. A może na AMD złożyć ? Słyszałem że całkiem nieźle te procki się spisują w bf 4 :) wtedy by była kasa na ram :)

Edytowane przez HONDA1969
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

a Jak bym w nim zmienił dysk na 500 GB i dołożył kość 4 Gb ?.

Opłacało by mi sie bo chciał bym w bf 4 pograc na ultra w multiplayer a tam trzeba min 6.5 GB RAM


Czy to jest 1 kośc RAmu 8 Gb ? 


Nie znam sie za bardzo na komputerach potrzeba karte dźwiękową i sieciową ?  

Link to post
Share on other sites

Różnica 40-50 zł nie da ci nic chyba, że dołożysz jeszcze 50 albo zmienisz płytę jeszcze na gigabyte b85m dh3, ale nie jestem pewien czy warto ponieważ 4 gb ramy wystarczy to, że jest potrzebne 6,5 gb to tylko gadanie nawet jeśli nie wystarczy w co wątpię to najwyzej kompa ci wyłączy

Karta dźwiękowa jest i sieciowa jest zintegrowana z płytą główną i spokojnie wystarczy

Edytowane przez gamerrxx
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie coś takiego co masz w pierwszym poście... Masz wydajniejszy i lepszy jakościowo zestaw

I wbrew pozorom połączenie procka AMD i karty AMD to złe połączenie przez sterowniki do radeonów w kartach Nvidi ma to jeszcze jakiś sens, ale niestety na chwilę obecną praktycznie w każdym zestawie bardziej opłaca się brać procki Intela

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...