Skocz do zawartości

Gry podobne do Europa Universalis


Recommended Posts

Poszukuję jakiś ciekawych gier, które pozwolą mi na prowadzenie państwa, zarządzanie ekonomią, czy też prowadzenie wojen. Jestem otwarty na gry z różnych gatunków, które by mi na to pozwolił, jednak wyrażę się już na wstępie, że nie interesują mnie strategie wojenne jak np. Company of Heroes . Nagrałem, się za dużo w EU3 a EU4 jest wyłącznie po angielsku i czuję, że się zgubie tam z moim poziomem- medium z angielskiego, a gra ta ma tyle opcji, że pewnie dokonywałbym mnóstwo nieświadomych rzeczy :-D

Link to post
Share on other sites

Właśnie, pograłem chwilę w Europke IV, ale jest dużo więcej opcji niż w EU III i nie wyrabiałbym ze wszystkim a chce czerpać 100% z gry i wiedzieć co robię ;-) Przy okazji angielskiego to się poza szkołą uczę oglądając masę filmów z napisami ale w takiej grze muszę wszystko rozumieć, bo nie zależy mi na grze "na cepa" aby wszystko podbijać ;>

Link to post
Share on other sites

Seria supreme ruler jest bardzo fajna, każdy aspekt zarządzania państwem jest bardzo złożony, jak i sama wojna nie ma tam pół/prowincji tylko granica zmienia sie bardzo elastycznie w raz z ruchami naszych wojsk no i nasze wojska same starają sie wygrać wojne my też możemy je wspomagać jak np. atak idzie za wolno, można też tam grać polską  :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...