Skocz do zawartości

Recommended Posts

Panowie mam xperie Sp od kilku dni i powiem tak : cudo cudeńko .. za taką cena jak dla mnie nie mam lepszego smartfona   :D kupiłem nówke za 900 ale z simclokiem ;/ ehh jedynie do czego mógłbym się doczepić (moge ale nie muszę) to te pare giga pamięci wewnętrznej trochę więcej mogło by być

Edytowane przez Sin Zu007
Link to post
Share on other sites

BARTOL48 - niesteyt :) tylko iOS lub Slowdroid.

Ativ S po za dużym ekranem, wydajnością i płynnością (każdy sprzęt na Windows Phone 8 jest znacznei wydajniejszy i szybszy niz Android) ma średni aparat i dźwięk - do tego Ativ S tradycyjnie dla Szajsunga jesy "plasticzany" wygląda jak tani telefon za 300 zł z Biedronki a nie sprzęt za 900 zeta :) :) Ale jak mamy ciśnienie na 4.8 cala ekranu to jest OK.

Jak by Autor brał pod uwagę WP8 to Lumia 820 a nawet L920 jest w zasięgu ceny 900 zł. Super płynna i sztbka praca, gry chodzą jak szalone - do tego świetny aparat z super jasnym obektywem, super szybkia "obsługa" stron (najtańsza, kosztująca 450 zl L520 w testach Stron Internetowych osiąga prędkośc Nexus 4  :) ) - do tego świetny dźwięk, super jakość wykonania i spasowania. No i uaktualnienia do 2016 roku.

 

Android - używany Nexus 4 - można za 900 zł kupić w bardzo dobrym stanie, Xperia SP - wydajna, choć ekran taki sobie. Ja osobiście poszukal bym w śród używek - komisy i stoiska GSM to podstawa - za 900 zł mozna trafić fajne telefony.

Może warto by rozważyc dołożenie 100 zł do 1000 zł ? W okolicach 1000 zł można kupić używane, jeszcze na gwarancji LG Optimus G, który jest bardzo dobrym wyborem.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...