Skocz do zawartości

Proszę o ocenienie sprzętu


Recommended Posts

Jaki budżet? Gdzie informacje... i co to była za nazwa tematu... Aj, nie wiemy jak się obejść po internetach i nie czytamy pomocnego tekstu "jak założyć temat" hę? ;)

Jednostka centralna (obudowa z bebechami) bardzo przyzwoita. Natomiast monitor można by kupić lepszy, aby w pełni nacieszyć się z takiego potwora i nowych gier. 
Powiedz ile masz na to kasy, to dobierzemy fajnie peryferia.

Co do złożenia, zaręczam, że to tak proste jak klocki lego, ale jeśli nie dasz rady, to morele.net oferuje przy tym pomoc (składają zestaw sami, co jednak odradzam bo nikt nie zadba o Twój sprzęt tak dobrze jak Ty sam)

Link to post
Share on other sites

Dobra, to kilka pytań - jak zapatrujesz się na podmianę GTX770 -> GTX760 bądź wyzbycie się/dokupienie później dysku SSD?
Ja osobiście zawsze obstaję za możliwie najlepszymi peryferiami, bo skrzynka to nie wszystko i chciałbym tu wcisnąć jakieś fajne rzeczy, a nie ma za co ;)
 

Link to post
Share on other sites

Jak nie będziesz w stanie poskładać kompa to pisz do mnie PW chętnie pomogę (tak jestem z Krakowa :) ), a raczej pokaże jak to masz zrobić żebyś na przyszłość wiedział :P


Aaaa nie musisz doliczać pasty do zestawu jak coś wezmę mojego STG2

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po lekkich zmianach. 

http://www.morele.net/inventory/info/U3Evve/
Wyszło o ~stówkę drożej, ale... głośniki możesz dokupić przez allegro -klik- gdzie wyjdą sporo taniej, bardzo zbliżając się do puli 5000zł, a odrzucając wtedy podkładkę będzie poniżej zakładanego limitu.

Podmieniłem głównie peryferia, na lepsze jakościowo, czy też częściej polecane - monitor, głośniki, klawa, myszka, doszła podkładka, a na koniec wymieniłem FeraPro->Fortis. Chłodzenie będzie nieco wydajniejsze i cichsze, za niewielką dopłatą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Aaaaalbo ten, choć będzie głośniejszy - http://www.morele.net/zasilacz-ocz-zt-series-550w-fully-modular-80-plus-bronze-atx12v-v2-2-active-pfc-ocz-zt550w-eu-433642/

 

Ogólnie tego mniejszego BQ jakoś nie lubię, 480W na 12V to nie rewelacja, zwłaszcza przy takich powrotach jak 770 / 3570k po OC.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...