Skocz do zawartości

Zestaw komputerowy do +/- 2000zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kajtek.,

Recommended Posts

Zastosowanie komputera : Gry, internet
Maksymalna kwota : Około 1500zł + aktualny rig do sprzedania (nie wiem ile za niego wyskrobię)
Których części potrzebuję : Cała buda, bez monitora
Czy będę podkręcać sprzęt? : Jeśli sprzęt na to pozwoli
Rozdzielczość mojego monitora : 1680x1050
Specjalne wymagania : Chciałbym, żeby nowsze tytuły na mojej rozdzielczości chodziły płynnie na wysokich (miło było by ultra :))
Części z poprzedniego komputera : Aktualny RIG:
ASUS p5kpl, Q6600, 4Gb ram DDR2, HD6770 1Gb, WD blue 500gb,
Modecom Carbon 600W.
Własna propozycja zestawu : Nie próbowałem nic złożyć, bo nie wiem ile mógłbym dostać za aktualny komputer, ew. co z niego zostawić. Zdaję się na Waszą pomoc :)
Inne : Aktualny zestaw nie jest jakoś masakrycznie słaby, ale ten ram DDR2 często wywala mi bluescreeny np. w bf3. Normalnie dźwigam na nim nowe gry na niskich/średnich, przy około 50,60 fps stałych, ale tylko do czasu zawiechy lub bluescreena. Proszę o jakieś rozsądne propozycje.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

To może wymień w nim RAM, nad zasilaczem też bym się zastanowił, do tego jakiś cooler na CPU i jego lekkie OC, na koniec

 

kup do niego GeForce GTX 650 Ti OC Boost

 

Za niewielką kwotę uzyskasz spory skok wydajności. Póki co przetestuj RAM / HDD / GPU / CPU / PSU i sprawdź co naprawdę może tam być przyczyną Twoich problemów. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...