Skocz do zawartości

[KUPIĘ] 8800gt/9800gt/9800gtx/+


Recommended Posts

Za 200zł max kupie 8800/9800gt u siebie ale gosciu wyjechał do niemiec a mi zalezy na czasie teraz,masz za drogo.

 

Mixtape podaj poprawny link.

 

lewas- widać że raczej tutaj szukają jelenia na taką cene za tą karte używke,doskonale wiem jakie są ceny i po ile chodzą.

 

Za 300zł kupuje 9800gt nową z pełną gwarancją więc w balonika nie mnie,luknij:

http://www.ceneo.pl/;004+s9800gt

Link to post
Share on other sites

Mógłbym ci dać swoją tylko, że ty chcesz 8800 GT ,a ja mam Gigabyte GTS 640 MB + dwie gry i mam ją jeszcze na gwarancji do listopada któregoś. Za 170 jeśli chcesz. Jest super cicha do duży plus i dobrze się ją podkręca. Na OC ona u mnie długo też nie hulała bo raptem ze 4 miesiące.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem za 200zł nic lepszego nie dostaniesz tylko 8800gt.

wy mi tu nie o regulaminie,bo chce kupić karte i jak co to składać propozycje,odnośnie kart to 200zł max na 8800/9800gt bo jedna jak i druga to nic innego jak to samo,inna bajka i cena za 9800gtx/+ troche wystarczy pomyśleć nie :P

Link to post
Share on other sites

mam evga gtx 9800 512 k.o. najwyzszy model z tego rodzaju, jak jestes zainteresowany to pisz i wtedy powysylam zdjecia i reszte ustalimy w tym cene jak jestes zainteresowany, dopiero przeczytalem tego posta wiec tylko tyle moge napisac, [email protected]

 

 

wieczorem zalacze i podam cene bo teraz jestem w pracy, mysle ze sie dogadamy

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...