Skocz do zawartości

Pieruńskie APU.. Pomocy!


Recommended Posts

Witam. Borykam się z laptopem dziewczyny już od pewnego czasu, nie potrafiąc dojść do tego co tak naprawde się z nim dzieje. Otóż nie przyjmuje on żadnych sterowników prócz zalecanych na stronie producenta. Laptop to Lenovo Z575 z procesorem APU A3400 i kartami grafiki HD6520G i HD6650M. Problem polega na tym iż nie mogę wejść do Vision center, ponieważ wywala błąd o następującej treści: Program Load MMdriver application przestał działać.

Po kliknięciu Zamknij program, wyskakuje następny komunikat o tym że przestał działać CCC (Catalyst Control Center). Czytałem że problem leży po stronie Redistributable'ów (Visual C++) a więc je usunąłem, po czym zainstalowałem an świeżo sterowniki, co nie naprawiło problemu, jest tak samo. Zainstalowałem także nowe sterowniki, ale tak jak pisałem wyżej karty tudzież APU nie chce ich przyjąć, a okazuje to w ten sposób iż po 3 minutach od uruchomienia kompa, ten zaczyna się zacinać uniemożliwiając jakąkolwiek akcję. 

Także zwracam się do Was, bo moje zażenowanie i poirytowanie sięga zenitu.. Za wszelką pomoc będę niezmiernie wdzieczny..

 

maxishine

 

PS: Dlaczego chcę wejść w ogóle do Vision center? Jest tam opcja do ustalania która karta ma odpowiadać za aplikacje 3D. Domyślnie chole$%^wo uruchamia gry na tej dużo słabszej karcie.

Edytowane przez maxishine
Link to post
Share on other sites

wywal wszystkie sterowniki tylko porządnie, driver sweeper'em lub podobnym (choć im nowszy soft tym lepszy) i dopiero zainstaluj paczkę najlepiej tą od lenovo, ci od laptopów potrafią czasem namieszać i normalny sterownik wypiernicza lub źle działa na ich wspaniałych konfiguracjach, trzeba wgrywać ich paczki

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...