Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam na forum, mam problem z samsungiem galaxy s2, w którym nie działa głośnik, ale za to o dziwo działają słuchawki. Więc jak podłączę słuchawki to normalnie mogę słuchać muzyki, ale po wyjęciu głośnik milczy. Telefon kupiłem używany więc nie wiem jak było z jego traktowaniem wcześniej. Czy ktoś wie co może być nie tak? I ile taka naprawa może kosztować i czy ew. może jest to jakaś drobnostka, że wystarczy coś tam wyczyścić? Czy naprawa w warunkach domowych w ogóle nie wchodzi w grę. 

Proszę o odpowiedzi. 

pozdrawiam


Witam na forum, mam problem z samsungiem galaxy s2, w którym nie działa głośnik, ale za to o dziwo działają słuchawki. Więc jak podłączę słuchawki to normalnie mogę słuchać muzyki, ale po wyjęciu głośnik milczy. Telefon kupiłem używany więc nie wiem jak było z jego traktowaniem wcześniej. Czy ktoś wie co może być nie tak? I ile taka naprawa może kosztować i czy ew. może jest to jakaś drobnostka, że wystarczy coś tam wyczyścić? Czy naprawa w warunkach domowych w ogóle nie wchodzi w grę. 

Proszę o odpowiedzi. 

pozdrawiam

jeżeli ktoś ma jakiś serwis do polecenia to prosze o namiary. najlepiej coś na linii otwock-warszawa. Chociaż Otwock raczej odpada w tych rozgrywkach  :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Poszła taśma usb. Koszt nowej to  30zł. wymienić możesz sam, to łatwe. 

Niestety nie taśma, już to ogarnąłem. zaniosłem do serwisu i okazało się, że telefon był zalany. trochę drożej wyszła naprawa niż by to było w przypadku taśmy, ale teraz śmiga. wcześniej ktoś go musiał nieźle poturbować. za to mogę polecić serwis - milenium mobile w warszawie (w otwocku nic poleconego nie znalazlem, ciekawe dlaczego...) szybko naprawili i miałem zniżkę z fejsa. Kilka złotych, ale zawsze cieszy  :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...