Skocz do zawartości

Sprzedam Q9550 E0, P5Q Deluxe, 2x2g Kingston Hyperx


Recommended Posts

Jak w temacie. Wszystko nadal u mnie chodzi, procesor nie podkręcany. Powód sprzedaży to przesiadka na 4770k a co za tym idzie muszę wymienić te 3 podzespoły. Wszystko sprawne czyste zadbane.

 

Cena jaka mnie interesuje za wszystko to 1000zł + KW

 

Zdjecia, chyba będa wystarczające dla moderatora.

 

http://imageshack.us/scaled/thumb/845/6dzj.jpg
 

http://imageshack.us/scaled/thumb/577/t2gp.jpg
 

Edytowane przez Chanel
Link to post
Share on other sites

To że takie ceny są na allegro nie znaczy, że to się opłaca kupować ;)

Nawet nie używany, a nowy zestaw da się kupić na i5:

Kingston DDR3 4GB 1600MHz CL9 HyperX Red - 150zł
Core i5-3350P 3.10GHz BOX - 619zł

MSI B75A-G43 - 249zł

Razem: 1018zł

Wszystko nowe na gwarancji, dające możliwość modernizacji. Tak to niestety wygląda.

Łatwiej na pewno na części to sprzedaż, bo w całości to nieopłacalny zakup.

 

EDIT:

Zaciekawił mnie temat :) Jeszcze coś lepszego można byłoby złożyć na Haswellu:

Asrock B85 Pro4 - 269zł
Intel Core i5-4440 3.1GHz BOX - 649zł
Kingston HyperX DDR3 4096MB 1600MHz CL9 BOX - 147zł

Razem: 1065zł
 

Edytowane przez AndreoKomp
Link to post
Share on other sites

Wszystko ok, ale czy ja tu kogoś zmuszam do kupna..?:) Takie są ceny, wszystko chodzi ze sobą jest sprawne, zresztą są to topowe części na s.775 procka można sporo podkręcić. Dlatego myśle że cena nie jest wygurowana, takie są ceny na allegro i są klienci więc chyba nie przesadzam. W każdym razie jak już mówiłem nikogo nie zmuszam :) Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ja chciałem Ci pokazać wyżej, jak opłacalny jest ten zakup w całości, dlatego doradzałem sprzedaż na części, bo tylko tak moim zdaniem da się z tego wyciągnąć trochę więcej grosza. Jak ktoś ma już komputer na 775 to może chcieć zwiększyć sobie ilość pamięci i wtedy kupi pamięci. Może mieć tak jak ja dwurdzeniowy procesor i w grach nie będzie dawał rady, to sobie kupi Q9550 i już będzie mu to śmigać. Komuś padła płyta na 775, bo to już wiekowa platforma to kupi płytę. W całości w ogóle tego nie widzę, bo ktoś musiałby nie wiedzieć o istnieniu i5 i DDR3 :)

Link to post
Share on other sites

No w zasadzie się z toba zgodzę w 100% z tym że znowu na części mogę sprzedać procesor a reszty nie sprzedam i wtedy kaszana;p Sprawa do przemyślenia :P Kasa ze sprzedaży ledwo mi styknie na 3770/4770k a tu jeszcze trzeba kupić DDR3 i płytke;p Dlatego wolał bym wszystko razem sprzedać żeby mi coś nie zostało.

Link to post
Share on other sites

Tyle kasy to bardziej prawdopodobnie ktoś by wydał za takie fabrycznie nowe  podzespoły, a z uwagi na to, że najprawdopodobniej mają już kilka tysięcy godzin pracy za sobą, to tak szczerze powiedziawszy jak wyciągniesz z tego 700 zł to będzie dobrze

 

Na alledrogo chodzą zbliżone zestawy do tego Twojego i nie kosztują więcej jak 400 zł

 

To tylko taka moja sugestia

Edytowane przez DuDq0224
Link to post
Share on other sites

Z tymi zestawami na q9550 za 400 to chyba troche pojechales po bandzie, szczegolnie z ta plyta i 4 GB RAM...

za 400 to chodzą same procki 9550 co wcale nie znaczy że moim zdaniem są tyle warte :)

Ja za zestaw na q8200 z plyta na g41/43 (nie pamietam juz), 4 GB RAM Patriota z dyskiem 120 GB i buda z zasilaczem modecoma 500W wzialem 450.

Edytowane przez mpzgora
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...