Skocz do zawartości

BF3 Premium czy BF4 ?

Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez bartus_s,

Recommended Posts

Witam

Czy warto kupować już Battlefield 4? Posiadam obecnie Battelfield 3 z pierwszym dodatkiem, zastanawiam się czy kupować do niego Premium czy kupować już Battlefield 4.... 

Pytanie raczej do posiadaczy Battelfiled 3 Premum, bo chciałbym się zorientować jak wygląda obecność graczy na serwerach...

Battlefield 4 i tak pewnie kupię :) Ale przy obecnych cenach może lepiej zakupic Premium do BF3, pograć kilka miesięcy i kupić tańszy BF4. Cena BF4 to około 200zł, Premium do BF4 to 80zł... Za jakieś 5 miesięcy BF4 powinien już tyle kosztować :)

Edytowane przez cru5h

skąd ty takie ceny masz  cena  bf4 to ok 120-130 zł  ,  mam bf3 i bf4 w bf4 jeszcze dużo do poprawy jest ale prawie wszystkie serwery są zapełnione i są kolejki , do bf4 multi trzeba  mieć  naprawdę mocny sprzęt  inaczej szkoda podchodzić do tej  gry , ale mimo błędów  jak  masz odpowiedni sprzęt który sobie poradzi z ta grą  to polecam

• Popieram 1

masa ludzi gra w battlefield 3 i jeszcze długo tak pozostanie, a 4 najwyżej można sobie kupic na swieta, gra nie moze kosztowac wiecej niz 100 bo to zwykle zdzierstwo a jeszcze dokupić premium dlc to wyjdzie kolejna 100

coraz wiekszy bandytyzm firm produkujących gry  i jeszcze ten origin, szlak człowieka może trafić

Edytowane przez stalkerpl

skąd ty takie ceny masz  cena  bf4 to ok 120-130 zł  ,  mam bf3 i bf4 w bf4 jeszcze dużo do poprawy jest ale prawie wszystkie serwery są zapełnione i są kolejki , do bf4 multi trzeba  mieć  naprawdę mocny sprzęt  inaczej szkoda podchodzić do tej  gry , ale mimo błędów  jak  masz odpowiedni sprzęt który sobie poradzi z ta grą  to polecam

Sprzęt mam dobry -> zobacz w stopce :)

Co do decyzji to mnie przekonaliście że czas poczekać aż stanieje BF4, kupuje Premium do BF3.

• Rozwiązanie

Nawet sie nie zastanawiaj i bierz BF4. Na BF3 Premium wydasz kase, a za pare miesiecy to juz bedzie trup... Skoro masa ludzi gra w BF4 to mozna zalozyc, ze zdecydowana wiekszosc przeszla z BF3 i grono ludzi wciaz grajacych bedzie sie zmniejszac. Co do cen, to proponuje zajrzec tutaj: www.allkeyshop.com. BF4 za ok 120-130zl teraz i BF4 Premium pod choinke ;)

Przekonałeś mnie :) kupiłem Battlefield 4 Limited Edition w Keye.pl. Dobra cena bo 127,90zł. Zdecydowanie taniej niż za 169zł jak jest na Origin...

Dzięki wielkie, teraz czas ściągnąć te 24GB i grać :D

Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...