Skocz do zawartości

Klawiatura Gaming do okolo 200zł


Recommended Posts

Dla mnie ten Microsoft nie jest dobrym wyborem ponieważ ma inaczej ułożony alt. W graniu nie przeszkadza w pisaniu bardzo ponieważ trzeba praktycznie od nowa uczyć się pisać bez patrzenia na klawiature (chyba że pisząc patrzysz na klawiature) a poza tym ma dość mały skok klaiwszy a do gier wygodniejszy jest duży skok który jest w tym logitechu

Link to post
Share on other sites

Używam go od ponad roku i akurat alt ma jak najbardziej normalny. Przyzwyczajenia wymaga długa spacja, co początkowo może faktycznie sprawiać trudności przy pisaniu, ale jest to kwestia tygodnia, góra dwóch.

Link to post
Share on other sites

Najlepiej by było, jeśli masz taką możliwość, abyś udał się do jakiegoś Saturna czy innego Media Markt'u i sprawdził, która najbardziej Ci leży. Proca czy grafę można zamawiać w ciemno, ale klawiaturę i myszkę wypadałoby sprawdzić "własnoręcznie".

Link to post
Share on other sites

Najlepiej by było, jeśli masz taką możliwość, abyś udał się do jakiegoś Saturna czy innego Media Markt'u i sprawdził, która najbardziej Ci leży. Proca czy grafę można zamawiać w ciemno, ale klawiaturę i myszkę wypadałoby sprawdzić "własnoręcznie".

tylko ze wszystko jest w pudelkach i jedyne co mam w okolicy to media expert :P saturn to nie wiem a media markt 60km ode mnie :D

Link to post
Share on other sites

Ja bawiłem się ostatnio mechaniczną klawiaturą zalmana.

Klawiatura rewelacyjna, jednak dość głośna co akurat mi wcale nie przeszkadzało.

 

Jeśli komuś nie przeszkadza brak klawiatury numerycznej to polecam.

W cenie 150zł nie znajdzie się poza tym Zalmanem innej klawiatury mechanicznej.

http://www.salurion.pl/product/198807/Sprzet_komputerowy_/Peryferia/Zalman_Gaming_Keyboard_ZM_K500.html

Edytowane przez omar2033
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...