Skocz do zawartości

Recommended Posts

goclever jest polska firmą, ale składa tel w chińskich fabrykach ( koszta). ale większość producentów tak robi. wszędzie tylko made in china. telefon jakością nie odbiega od innych telefonów. ma wyświetlacz ips, nie jakiś shit i wydajny procek. warunki gwarancji są napisane na stronie producenta.

 

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Chińczyki określa się telefony typu lenovo, xumi które nie mają dystrybucji na Europe. po zepsuciu zostajesz z ręką w nocniku. musisz sam go wysłać do Chin na własny koszt i czekać bardzo długo.

 

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiesz nie ma dużo popularnych telefonów 4,7+ cala za 700zł

Tak jak inni piszą jeżeli chcesz wsiąść z allegro to takie :

http://allegro.pl/smartfon-goclever-450q-aero2-gps-4-ips-quad-core-i3666443213.html dzumms'a

http://allegro.pl/note-s9-anroid-4-1-dual-core-wifi-gps-2xsim-gw-12m-i3682394167.html mniejsza wersja

http://allegro.pl/star-n7189-note-2-5-3-2sim-quadcore-ram-1gb-i3677530041.html  wersja big ponad 5 cali

 

Myślę, że się przydam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

te 2 co zlinkowales to właśnie Chińczyki i takich trzeba unikać. ja bym brał tego goclever. w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz. masz wyświetlacz ips hg, nie jakieś chińskie które są duże i nic więcej. mają zwykle lcd i jeszcze taka pikseloze ;) 4 rdzenie procesor wykonany w procesie a7 wiec będzie wydajny. spokojnie we wszystko zagrasz, 8 mp aparat, nawigacja z mapa Polski, 2 baterie a to mega plus, dual sim i w dodatku nowy telefon. ja tez ryzykowalem kupując swojego :) nikt go jeszcze nie miał, kupowałem kota w worku ale jestem zadowolony :) sam się zastanawiam czy swojego nie wymienić na ta insignie :P

 

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Co ty za głupoty piszesz, ten twój polski telefon to typowy chińczyk, podobnie jak trak czy Myphone.

jak zamówisz ze 100 sztuk to z twoim nickiem zrobią ci ten sam telefon, jest on normalnie dostępny o wiele taniej w chinach np na aliexpress.

Jak chcesz wydajny i  tani telefon to kup ZOPO C2 Platinum, Iocean X7

http://telchina.pl/zopo-c2-platinum-vs-iocean-x7-plus-porownanie-telefonow-t5142.html

 

A jak coś z wyższej pólki to proponuje Xiaomi Mi3, OPPO N1 lub ViVo X play

 

 

Nie cytujemy całych postów powyżej

Edytowane przez Igoruss
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

tak przecież napisałem ze jest produkowany w Chinach, ale w razie awarii masz gwarancję i to juz schodzi na barki goclevera i maja ci ten telefon naprawić w okresie max 4 tyg. kupując prosto z Chin to co możesz? musisz na własną rękę kontaktować się z chinolami, wysłać telefon na własny koszt i co dalej... czekać, że może naprawia.

 

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli urządzenie kupujesz dopiero w połowie grudnia to powinieneś szukać pasującego ci modelu na początku następnego miesiąca bo do tamtego czasu rynek może się zmienić i może się okazać że interesujący cię telefon nagle przestał być taki "ach i och" ze względu na nowości w segmencie mobilnych urządzeń lub obniżki innych smartfonów. Jeśli zaczniesz poszukiwania z rozpoczęciem się grudnia będziesz bardziej na bieżąco ze zmianami związanymi z interesującym cię produktem

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na razie myślę nad:

LG L9

CoClever Insignia 5

Htc Desire 500 ( ale ekran 4,3 :( + jest droższy dużo wiec chyba odpada.)

MyPhone next (ale tu też znaki zapytania niby cena fajna ale jak sobie radzi to nie wiem, opinie rózne)

Wybrac któryś z tych modeli? Czy sprawdzić inne? Polećcie coś :)


Zaciekawił mnie tez ALCATEL ONE TOUCH 8008X SCRIBE HD

Ktory z tych jest najlepszy? jakosc/cena

Link to post
Share on other sites

ja może polece starego Flagowca . Sony Xperia S. Mam telefon już od kilku dni i sprawuje sie bardzo dobrze, nie zacina, każda gra którą zainstalowałem chodzi bez przycięcia, zdjęcia i filmy w bardzo przyzwoitej jakości. Ekran 4.3 cala i porządna budowa. Ogólnie propozycja godna rozważenia,eventualnie Xperia T. troche większy 4.5 cala i procesor w niższym procesie technologicznym.

 

Można je wyrwać za około 700 zł. Ja kupiłem Xperie S w idealnym stanie z 9 miesiącami gwarancji za 695.

 

W tej S jedyny problem to mała czułośc back/home/options. Poza tym nie widze w nim większych wad.

Chyba że potrzebujesz więcej niż 32 gb pamięci 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chcę tylko nowy telefon. Xperia choć jakoś nigdy mi sie nie podobała to ta T-etka jest jedna z fajniejszych w końcu telefon bonda :D

Więc żeby kupić te modele nowe musialbym dołozyć sporo pieniążkó wiec odpada.

Jakies inne propo? ekran przypominam 4.7-+ bardziej na plus niż minus :P

Jak narazie chyba przekonany jestem do Insigni 5 zobaczymy po testach tego telefonu :)


Insignia Idol L9 ktory wybrac?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...