Skocz do zawartości

Płyta do odblokowania 2 rdzenie w 550 Black Edition


Recommended Posts

witam, zamierzam kupić sobie Phenom 2 x2 550 BE

chcę go kupić w celu odblokowania 2 kolejnych rdzeni, jednak nie wiem jaką płytę główną wybrać

najlepiej byłby jakiś asus, a wiem że istnieje jakaś MB "Core Unlocker"

musi się mieścić w przedziale 300zł

dodam że sprzedaję

Asus M2n4 SLi

Athlon 64 x2 5600+ z AC Freezer 64 pro

cena 300-350zł

chętni?

Link to post
Share on other sites

Nie kupuj dziada. Weź Athlona X3 ;) Tam jest szansa na X4 albo nawet Phenoma X4. Ablo na PHenoma X3 (cache). Właściwie wszystko może wyjść. Ale największy plus jest taki, że jak nic się nie uda, to masz procka X3, a nie X2. A płyta może być każda, byle SB710 lub SB750. Nie ma sensu specjalnie dopłacać do jakiejś "dobrej w odblokowywaniu", bo to i tak w większości zależy od procka.

Link to post
Share on other sites

hmm więc poleć mi jakiegoś... mam 6 baniek na MB i Procka;)

z góry dziękuję

 

 

EDIT: przepraszam za post pod postem, mój błąd

 

aha, no i dobrze by było jakby to było am2+ bo nie stać mnie na kupowanie głupich ddr3, więc zostanę przy swoich ddr2;)

Link to post
Share on other sites

Można spokojnie zostać przy AM2+, pamięci DDR3 są tylko minimalnie szybsze od DDR2 a droższe

tu się zgadzam, ale ani ASrock ani Gigabyte mi nie pasują;)

Jestem zakochany w asusach

Wyznaję takie coś

MB- ASUS <3

Procek- AMD <3

grafa - NVIDIA <3

nic innego poza tym nie widzęXD

Link to post
Share on other sites

XD

no a co, każdy ma swoje upodobania, a o gustach się nie rozmawia:P

naprawdę nie mam kasy na te głupie DDR3... co zrobię ze swoimi... sprzedam za 50zł??

za chiny... Inwetuję nie po to żeby później sprzedawać za grosze, jeszcze z rok na nich przetrwam

ale procek nowy musi być, zwłaszcza że mam propozyszyn kupienia 4870 za 250 zł

więc komputer będzie porządnie zmodernizowany... chociaż nie Cierpię Radków...

Muszę się porządnie zastanowić, czy nie zostać na moim poczciwyn 8800gt

 

Wiem że się rozpisuje, ale nie wiecie czy ten AC freezer 64 pro podejdzie pod któryś z tych procków. bo jeśli tak to będę szukał wersji BULK (czy jak sie tam to zwie) to wyjdzie mi taniej:P

Link to post
Share on other sites

dobra, to teraz powiedz mi jak to wygląda. ten procek który miałbym brać cztli 550 BE

jest zarówno pod am2+/am3, czy musiałbym wybierać między tym czy tym.. bo tu z kolei narzuca się problem tego typu, że "opcję" Black Edition wspiera jedynie AM3...

co oni robią.... tyle motek...

Link to post
Share on other sites

JEEEXD dobrze wiedzieć... tyle że ta cała "opcja" black edition nie będzie działała chyba nie?

wyglądałoby to tak

Asus Core unlocker Am2+/AM3 +

Phenom II X2 550BE +

DDR2 =

zestaw AM2+ czy AM3 z ramami DDR2...?

Dżizys...

 

warte dodania stówki?

http://www.ceneo.pl/5809960

Link to post
Share on other sites

JEEEXD dobrze wiedzieć... tyle że ta cała "opcja" black edition nie będzie działała chyba nie?

jak uda Ci sie odblokowac Phenoma x2 BE, to bedzie dzialac ta opcja. Przynajmniej juz raz cos takiego widzialem ;). Wez w nowej rewizji procka (C3) ==> http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=16674

skoro sie juz tak uparles na tego phenoma. Ale od siebie polecam athlona x3, sam go odblokowalem do phenoma x3.

Plyte to wez cos z polecanych przez kolegow.

Mozesz zostac spokojnie przy ddr2.

Link to post
Share on other sites

Socket AM2+ tylko DDR2.

Socket AM3 tylko DDR3.

Socket AM2+ procki AM2, AM2+ i AM3.

Socket AM3 tylko procki AM3.

 

Też nie rozumiem, dlaczego chcesz wziąć gorszego procka dla lepszej nazwy. No ale jak tam wolisz. Jeżeli masz tez obiekcje do płyt, to weź jakiegokolwiek Asusa AM2+ z SB710/SB750, takiego który Ci się spodoba ;)

Link to post
Share on other sites

Nie bierz x2 550 bo dzisiaj to straszna loteria z odblokowaniem jego! Weź rozejrzyj się za x2 555. Tu masz pewnąrewizję C3, bo tylko w takiej występuje. Dużo większa szansa na odblokowanie :jupi:

 

http://www.ceneo.pl/5407086

 

W poniedziałek do mnie doszła przesyłka (dałem ledwie 339zł z przeyłką kurierską) :) a dzisiaj widzę już podrożały http://www.ceneo.pl/5407086

 

Mi się pięknie odblokował do @B55 x4 :wariat:

Odblokowałem go na jednej z lepszych płyt - ASRocku M3A785GMH/128 !!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...