Skocz do zawartości

Logitech G602 czy G400s/G500s


Recommended Posts

Jako były posiadacz G700 mówię Ci wprost... NIGDY nie kupuj myszy bezprzewodowej do gier.

 

1) G700 przynajmniej u mnie, w domu w którym jest masa urządzeń bezprzewodowych (piloty, wskaźniki, cuda wianki) mysz miała tendencje zgubić zasięg, lub chwilowo "pogłupieć" i w grach bywało to frustrujące

 

2) Bateria przy intensywnym użytkowaniu jej non-stop rozładowana i de facto związani jesteśmy z kablem (a płacimy dodatkowe pieniądze za jego "brak")

 

G500S sam mam i mogę polecić, generalnie jestem entuzjastą myszy laserowych i co by nie mówili Avago 9500/9800 swoje robi. Natomiast od 400S wolałbym kupić tańszego poprzednika -  G400, który różni się... wyglądem i ceną.

Link to post
Share on other sites

 

 

G400, który różni się... wyglądem i ceną.

Obecnie już tylko wyglądem, bo ceny G400 poszły w górę z powodu małej dostępności.

Także G400s nie jest złym pomysłem. 

 

Jak trzymasz mysz?

Jaką masz podkładkę?

Ilu DPI używasz?

Do czego będziesz jej używał?

Wyłącz akcelerację w windows'ie jeśli tego nie zrobiłeś

Link to post
Share on other sites

A w co konkretnie grasz?

FPS typu BF, COD, CS? Jeśli przeważają strzelanki to, podaj mi ile cm zajmuje Ci obrót w grze o 360 stopni (oczywiście przy wyłączonej akceleracji!).

 

Wstępnie proponuję Roccat Savu + Roccat Taito.

okolo 7cm (testowane w Minecrafcie bo BF mi sie zryl i MoH) i gram duzo w gry FPS i RPG no typu BF ale najczesciej w COD'a i te myszki co podales troche nei sa w moim typie przyzwyczailem sie do niskich i dlugich myszek :D

Edytowane przez SuperDragons
Link to post
Share on other sites

Ciężko będzie znaleźć coś dłuższego i niższego od Roccat Kone [+].

7cm/360* to mało i potrzeba ustawiać wysokie DPI w konsekwencji podkładka z tworzywa sztucznego (twarda) spiszę się lepiej od szmaciaka jakim jest Taito.

Moim typem jest Steelseries 4HD. Jeśli chciałbyś coś cieńszego Razer Sphex.

Biurko nie będzie złe, ale podkładka poprawi komfort, mysz będzie ślizgać się ciszej oraz zmaleje zużycie samych ślizgaczy.


Pozostaje kwestia budżet, ale proponowałeś G602, więc raczej się zmieściłem :D

Link to post
Share on other sites

Ciężko będzie znaleźć coś dłuższego i niższego od Roccat Kone [+].

7cm/360* to mało i potrzeba ustawiać wysokie DPI w konsekwencji podkładka z tworzywa sztucznego (twarda) spiszę się lepiej od szmaciaka jakim jest Taito.

Moim typem jest Steelseries 4HD. Jeśli chciałbyś coś cieńszego Razer Sphex.

Biurko nie będzie złe, ale podkładka poprawi komfort, mysz będzie ślizgać się ciszej oraz zmaleje zużycie samych ślizgaczy.

Pozostaje kwestia budżet, ale proponowałeś G602, więc raczej się zmieściłem :D

kasy mam na G500s na G602 to 2 dni i mam kase :P wiec...  a jakas klawiature polecisz? mysallem na logitech G105/110 budzet taki w okolciach tych klawiatur

Edytowane przez SuperDragons
Link to post
Share on other sites

Nie moja broszka, ale z pewnością oklepaną i sprawdzoną pozycją jest Microsoft Sidewinder X4

Obiło mi się o uszy, że w tych logitech'ach, które podałeś lubi się powycierać farba z oparć na nadgarstki.

@Lukson powinien wiedzieć więcej na ich temat. Pytaj śmiało, na pewno odpowie :D

w G110 ja bym to na nadgarstki odlacyzl bo tego nie nawidze w kalwiaturach woel meic oparte o drewnaine biurko :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...